З першими роковинами весілля, дорогі друзі! Бажаю вашій родині довголіття та процвітання! Нехай атмосфера затишку та радості не залишає ваш будинок! Нехай навіть побут і життєві негаразди вас тільки об’єднують!

Ви цілий рік разом. Ваші очі світяться теплом та радістю. Нехай ваші інтереси та ідеї збігаються. Ви надихаєте одне одного. У вашому будинку завжди затишно та добре. Кохайте один одного довгі роки.

Дорогі наші, вітаємо з першими роковинами весілля! Бажаємо, щоб ви зустріли ще багато десятків річниць, були щасливі і ніколи не шкодували про той самий день, коли створили сім’ю. Кохання, гармонії, достатку!

Друзі, щиро вітаю вас з першою річницею весілля! Нехай ваша сімейна спілка тільки зміцнюється з кожним роком, любов і щастя ніколи вас не залишають, а повага і віра один в одного завжди будуть на першому місці. Будьте щасливі та кохані, незважаючи ні на що.

Друзі, з 1 роком вашого теплого та насиченого сімейного життя, з ситцевим весіллям! Нехай роки лише збільшуються, щоб сім’я міцніла, росла і була прикладом ідеальних стосунків та чистого кохання. Бажаю вам побудувати міцну стіну від усіх негараздів та труднощів.

Друзі, вже ситцеве весілля відзначаєте, цілий рік разом, у мирі та злагоді. Нехай і далі року будуть приносити в вашу родину тільки щастя і мир, а в будинок — затишок і тепло. Залишайтеся такою ж міцною та люблячою родиною.

З першим роком сімейного та щасливого життя. Нехай цей рік стане стартом справжньої історії, яка буде про кохання та щастя. Напишіть свою історію так, щоб у ній розповідалося лише про те, як ви будуєте своє життя, успішне та емоційне.

Дивіться також