З першою нас річницею, коханий чоловік! Дякую, що ти є в моєму житті і робиш кожен спільно прожитий день особливим і сповненим любові. Люблю тебе безмежно!

Улюблена і найрідніша людина! Цілий рік я маю щасливу нагоду називатися твоєю дружиною і насолоджуватися кожним моментом, проведеним разом із тобою. Вітаю тебе з нашим ситцевим весіллям! Бажаю, щоб у твоєму житті завжди було місце для яскравих перемог, ніжності та добра. Нехай цей шлях, пройдений разом зі мною, подарує тобі багато тепла, любові та насолод!

Дорогий мій законний чоловік! Вітаю тебе з нашою першою річницею! Рівно рік тому ми скріпили наші почуття, уклавши шлюб. З того часу я жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Люблю тебе, ціную, обожнюю. Бажаю тобі бути таким самим романтичним і ніжним, як і раніше, наполегливо добиватися своїх цілей і долати будь-які перешкоди. А я, люблячи і піклуючись про тебе, буду завжди поруч, підтримуватиму і надихатиму!

Дорогий мій! Вітаю тебе з нашим першим сімейним ювілеєм – ситцевим весіллям! Нехай і далі в житті панують любов, злагода та мир, нехай достаток не покидає наш дім, а тільки примножується, бажаю, щоб у нашому затишному домі завжди звучав веселий дитячий сміх!

Мій улюблений, дорогий і славний чоловік, вітаю з нашою першою річницею, із ситцевим весіллям. Нехай наше життя буде таким же легким і гладким, як ситець, нехай наш дім наповнюється щастям і добром. Бажаю тобі, милий, міцного здоров’я та удачі, великих успіхів та благополуччя нашої родини.

Улюблений мій і дорогий чоловік, вітаю нас із першим роком нашого сімейного життя, із ситцевим весіллям. Бажаю тобі не втрачати ентузіазму і оптимізму, бути завжди впевненим у собі і міцним чоловіком, прагнути великих цілей і сімейного благополуччя, залишатися завжди вірним і чудовим чоловіком.

Улюблений мій і дорогий, мій славний і чудовий чоловік, ми успішно та щасливо прожили перший рік. Вітаю тебе з нашим ситцевим весіллям. Бажаю тобі залишатися таким же сміливим і наполегливим, справедливим і розважливим, рішучим і добрим, веселим та щирим – одним словом, справжнім захисником та главою нашої родини. Нехай наша любов тільки міцнішає, а щастя та благополуччя ніколи не в’януть.

У нашої родини сьогодні день народження — наша перша річниця, ситцеве весілля. Хочу тебе привітати, любий мій чоловік, і побажати, щоб наші стосунки з кожним роком ставали прекраснішими, щоб ти був щасливий і коханий!