Дорогі наші діти, прийміть найщиріші вітання з першими роковинами вашого весілля. Ситець — м’який і приємний матеріал, сподіваємося, що і ваші стосунки один до одного мають такі самі якості. Будьте завжди щасливі та бережіть один одного. З Ситцевим весіллям!

Своїх улюблених та щасливих дітей хочемо привітати з річницею – ситцевим весіллям! Бажаємо довгих років прекрасного та наповненого позитивними емоціями життя. Слухайте один одного, підтримуйте, любіть та цінуйте! Нехай у вашій родині завжди будуть затишок, достаток та умиротворення!

З першим роком подружнього життя, дорогі діти, з почином! Цей рік для вас був насиченим і певним чином випробувальним. І ви, звичайно ж, упоралися з усіма питаннями, проблемами та перешкодами. Дай Бог Вам багато щасливих років спільного життя, нехай у світі вашої родини завжди панує гармонія та достаток. Не втомлюйтеся любити один одного, впевнено йдіть назустріч своїм мріям. І нехай ця ситцева річниця зробить ваш подальший шлях легким та барвистим.

Дорогі діти! Рівно рік тому ми вінчали чари вашого кохання красивою весільною церемонією, що запам’ятовується. Того незабутнього дня ви стали одним серцем та однією душею. І сьогодні, після року, проведеного вами у шлюбі, нам приємно усвідомлювати, що почуття, що поєднало вас, дуже схоже на досконалість. Ви ідеальна пара, і створені один для одного. Бажаємо вам обом великого щастя, і нехай це ситцеве весілля якось стане золотим!

Милі діти, вітаємо вас із першою вашою річницею, із ситцевим весіллям. Бажаємо вам, дорогі наші, сміливо йти вперед і браво долати будь-який бар’єр життя, берегти своє щастя і зберігати в серцях щире кохання, осягати спільний успіх і дарувати один одному радість.

З першими роковинами весілля вас, улюблені діти! У цей хвилюючий день – перший рубіж сімейного життя – хочеться побажати вам теплої та затишної обстановки в будинку, щастя та взаєморозуміння, спокою та гармонії в душі кожного. Любіть та бережіть один одного, завжди і у всьому підтримуйте. Нехай ваші почуття з роками тільки міцніють!

Дорогі діти, вітаємо вас з першою вашою річницею, з вашим ситцевим весіллям! І нехай все ваше спільне життя буде таким же легким, як ситець. Ми вам бажаємо здоров’я та благополуччя, бажаємо, щоб рік у рік ваша сім’я ставала міцнішою, більшою і дружнішою. Будьте щасливі, діти, бережіть один одного і тільки разом прагнете своїх мрій, які неодмінно здійсняться.

Милі наші діти, вітаємо вас із першою вашою річницею, із ситцевим весіллям. Бажаємо вам світлого та благополучного подальшого спільного шляху, миру та розуміння в домі, достатку та здоров’я, радості та невгасаючої любові.

Дивіться також