Від дітей

Вітаю з прекрасною датою спільного життя, з 35-річчям, з кораловим чи полотняним весіллям! Бажаю, щоб полотно вашого життя та вашого щастя було міцним, міцним, барвистим та насиченим, бажаю здоров’я та благополуччя сім’ї, нехай ваш будинок завжди залишається повною чашею радості, веселощів, сімейного свята та посмішок.

Вітаю з 35-річчям сімейного життя, з полотняним весіллям, кораловими роковинами! Щиро хочу побажати тепла і світла вашій родині, миру і блага вашому дому, здоров’я та щастя всім рідним, незгасанню кохання та добрих надій.

З кораловим весіллям вас вітаю! Бажаю, щоб шлях вашого спільного життя був рівним і гладким. Не втрачайте кохання та взаєморозуміння. Бажаю ще стільки ж прожити у мирі, злагоді, здоров’ї та достатку. Нехай буде ваше щастя таким же красивим, міцним та міцним, як корал.

Значна дата — 35 спільних років, я щиро вітаю вас з кораловим весіллям, з полотняними роковинами! Нехай життя ваше не втрачає радості і щастя, нехай буде багато в ньому удачі та везіння, нехай ваша сім’я завжди буде міцна і дружна, нехай у вашому домі панує здоров’я і благо.

Дорогі наші батьки, ви разом уже 35 років, це значна дата та важлива подія. Вітаємо вас з кораловими роковинами, з полотняним весіллям. Нехай картина вашого життя зберігається на якісному та міцному полотні, нехай у ній буде ще багато щасливих подій та добрих історій. Ми вам бажаємо сонячного тепла та невичерпного кохання, поваги та взаєморозуміння, достатку та сімейного блага, здоров’я та удачі.

З роковинами спільного союзу вас, мамо та тату! Ось уже тридцять п’ять років ваш шлюб є ​​для нас прикладом вірності, чистої любові, щирої дружби, порозуміння та поваги. Бажаємо й надалі нести вашу святу спілку крізь роки, любові та онуків-правнуків.

З кораловими роковинами, з полотняним весіллям вітаю вас від щирого серця. Нехай чудово і дружно прожиті разом 35 років залишать у житті теплі і радісні спогади, нехай ваша любов залишається вірною і міцною до кінця, бажаю вам світлих і радісних сімейних свят, благополуччя, достатку та удачі.

Вітаємо чудову родину, з не менш чудовим днем ​​її утворення. Ви разом 35 років, які для вас не просто прожиті дні, а спільне, щасливе та благополучне життя, сповнене величезного та світлого кохання. Ми бажаємо, щоб це життя стало ще яскравішим, насиченішим і радіснішим, і щоб у ньому ніколи не траплялося поганих історій. З річницею!