Дорогі наші батьки, ви разом уже 35 років, це значна дата та важлива подія. Вітаємо вас з кораловими роковинами, з полотняним весіллям. Нехай картина вашого життя зберігається на якісному та міцному полотні, нехай у ній буде ще багато щасливих подій та добрих історій. Ми вам бажаємо сонячного тепла та невичерпного кохання, поваги та взаєморозуміння, достатку та сімейного блага, здоров’я та удачі.

З роковинами спільного союзу вас, мамо та тату! Ось уже тридцять п’ять років ваш шлюб є ​​для нас прикладом вірності, чистої любові, щирої дружби, порозуміння та поваги. Бажаємо й надалі нести вашу святу спілку крізь роки, любові та онуків-правнуків.

Вітаємо дорогих батьків із кораловим весіллям, з вашим 35-річним полотном щастя та кохання. Нехай життя й надалі радує вас незвичайною радістю та добрими подіями, пам’ятними моментами та яскравими емоціями, щирими почуттями та світлою благодаттю.

Вітаю від щирого серця вас з полотняним весіллям, з кораловими роковинами. Нехай ці 35 щасливо прожитих разом років будуть для вас особистим досягненням, радісним спогадом та справжньою гордістю. Бажаю вам миру та блага, здоров’я та удачі, любові та добра.

Вітаю від щирого серця з 35-річчям вашої річниці, з коралової, або як її ще називають – полотняним весіллям вас! Бажаю, щоб на полотні вашого спільного життя були лише щасливі моменти, гарні краєвиди, коралові мрії, ваші радісні та веселі портрети, смачні натюрморти. Нехай удача і везіння вам допомагають досягати ще недосягнутих цілей, живіть у мирі та благополуччі, здоров’я та розуміння вашого будинку.

Дорогі батьки, вітаємо вас із 35-річчям вашого сімейного життя, з кораловим весіллям, з полотняними роковинами. Нехай не згаснуть ваші почуття та любов, нехай не покинуть ваш будинок щастя та благополуччя, нехай щодня вам дарує нові ідеї та радісні події. Міцного здоров’я вам, кохані, та доброго світу.

Вітаємо вас, любі наші та дорогі батьки, з 35-річчям шлюбу. У коралове ваше весілля бажаємо вам міцного та барвистого полотна сімейного життя, щирих емоцій та незгасного кохання, світлого щастя та доброго блага, великих надій та високого достатку.

Улюблені матуся та татко! Сьогодні не простий день, сьогодні день вашої річниці. Сьогодні ваше полотняне весілля, а це означає, що ви удвох уже цілих тридцять п’ять років. Бажаємо вам завжди залишатися щасливими та люблячими один одного. Адже це найголовніше.