ДружиніЧоловіку

З 9-ми роковинами, дорога моя дружина! Бажаю тобі залишатися такою ж крихкою, жіночною та милою. У тобі поєднується м’якість та сила, ніжність та твердість. Нехай наша історія кохання розвивається гармонійно та послідовно. Бажаю нам з тобою багато сонячних днів, щасливих моментів та неймовірних можливостей!

Вітаю вас із фаянсовим весіллям! Нехай у вашій родині вічно пануватимуть щастя, любов і достаток! Бажаю вам завжди підтримувати та розуміти один одного, вміти йти на компроміс, оточувати свою другу половинку ласкою, турботою та насолоджуватися кожною хвилинкою, проведеною разом!

Милий чоловік, вітаю тебе з 9-річчям нашого сімейного життя, з фаянсовою річницею. Дорогий мій, я тобі бажаю безперечного здоров’я та сімейного блага, радості серця та надії душі, великої поваги та вірної удачі. Нехай наш дім світиться нашою любов’ю, нехай наша родина буде дружна і міцна.

Дорогі наші, ми вітаємо вас із дев’ятирічною річницею подружнього життя — фаянсовим весіллям! Дивлячись на ваші щасливі очі, можна впевнено сказати, що ви гідна пара. Хочеться побажати зберегти ваші стосунки, примножити стан і дожити разом до старості. Тож давайте розіб’ємо на щастя посуд, щоб усі негаразди розлетілися на тисячі уламків. Живіть у злагоді, умиротворенні, гармонії та любові!

Кохана, дякую за довіру, любов і щирість у нашому шлюбі, саме це зробило його міцним та непохитним. Святкування дев’яти років нашого щасливого шлюбу є синонімом справжніх почуттів. Щасливого фаянсового весілля!

Вітаю вас із річницею весілля. Бажаю вам оновлення емоцій, вірної любові та ніжності. Нехай фаянсове весілля буде приводом для гучних веселощів, зустрічі з друзями та відмінного настрою. Будьте щасливі!

Вітаю щасливу та прекрасну родину з 9-річчям спільності, з фаянсовим весіллям. Бажаю вам розписного та яскравого фаянсового щастя, вічного кохання та безперечної удачі, здорової родини та благополуччя в будинку.

Вітаю з фаянсовим весіллям! Залишився рік до ювілейної позначки, і нехай цей рік буде добрим, щасливим та вдалим. Нехай ваша фаянсова чаша завжди буде сповнена любові, достатку, ніжності почуттів та блага життя.