Бабусі та дідусевіВід дочкиСвекрусі та свекру

Дорогі тато та мама, з річницею весілля вас! Величезне щастя мати таких дбайливих, розумних і чуйних батьків, як ви. Бажаю, щоб ваш життєвий шлях вистилав килим із квітів, щоб ангели оберігали вас від негоди, щоб затишок, теплота і світ завжди панували у вашому домі. Розуміння вам, взаємної поваги, уміння прощати, фінансового статку та довголіття. Дякую вам за те, що я є!

Дорогі мої та улюблені батьки! Вітаю вас із черговою річницею весілля! Бажаю вам, мої рідні, довголіття, взаємного кохання, взаєморозуміння та благополуччя, міцного здоров’я, життєвих сил та оптимізму. Будьте, як завжди, життєрадісними, бадьорими та позитивними!

Милі батьки, привітаю вас із вашою річницею. Ви для мене – приклад щасливих стосунків та розуміння з напівпогляду, приклад вірної любові та благополуччя. Бажаю вам, дорогі, міцного здоров’я, миру над головою, достатку в домі, щирості у почуттях, надії у серцях та удачі на спільному шляху.

Дорогі батьки, будьте щасливі у шлюбі та насолоджуйтесь кожною миттю, проведеною разом! Це великий дар — відшукати свою людину, своє кохання на все життя! Саме тому я прошу вас берегти один одного, цінувати свою сім’ю і завжди залишатися такими щирими, добрими та люблячими людьми!

Дорогі батьки, з повагою та любов’ю у серці я Вас вітаю з Річницею! Нехай у Вашому житті буде більше тепла та обіймів, завжди тримайтеся за руки, не відпускайте ні на мить! Нехай між Вами панує гармонія та нескінченна любов!

З роковинами весілля, дорогі батьки. Бажаю вам міцних сил та міцного здоров’я, міцних зв’язків та міцного щастя на довгі роки. Улюблені мої, нехай у ваші двері стукає тільки радість і добро, нехай щодня спільного життя приносить розуміння, посмішку та надію!

Милі мама і тато, дякую вам за нашу щасливу родину, за моє життя і ваше величезне кохання! Ви найкращі батьки на світі! Нехай ваше спільне життя наповнюється лише радісними подіями, сердечною теплотою та романтикою! Крокуйте тільки вперед, міцно тримаючись за руки!

Найкращих і нескінченно улюблених свекра та найчарівнішу свекруху з річницею весілля поспішаємо привітати! Нехай попереду чекають на вас року, повні щастя та любові, розуміння та підтримки. Залишайтеся такою ж чудовою родиною, як у день весілля!