Мої найулюбленіші та найрідніші, вітаю з річницею весілля! Від щирого серця хочу не забувати про те, що вас об’єднало, що ви не дарма вже стільки років йдете пліч-о-пліч. Будьте щасливі разом до кінця!

Мої улюблені матуся і татко, я щиро вітаю вас з річницею весілля! Для мене, ви — приклад справжньої гідної сім’ї, тож я бажаю вам і надалі ставитись один до одного з великою повагою, турботою та любов’ю!

Тату, мамо, дорогі мої! Хочу привітати вас із річницею вашого весілля. І побажати подальшого спільного, а головне, щасливого життя. Бережіть один одного і не переставайте любити!

Батьки, з роковинами! Кохання ваше міцне для мене є прикладом того, яку сім’ю хочу створити і я. Ви прекрасні батьки, щирі люди та ідеал любові, чистої та красивої. Бережіть себе, почуття та турботу. Я вас кохаю!

Батьки, мої найулюбленіші, з річницею! Неймовірних бажаю вам емоцій, щоб кохання, що збудували, завжди жило в серцях ваших, даруючи тепло, радість і ніжність. Нехай той затишок, що створили, щодня оточує!

Мої улюблені, рідні, найдорожчі батьки, вітаю вас із річницею весілля! Хочу побажати, щоб ваше неймовірне кохання міцніло з кожним роком все сильніше. Будьте щасливі та здорові!

Рідні мої, вітаю вас із річницею весілля! Нехай щастя не обходить вас стороною, життя дарує лише гарні подарунки і оточення лише тішить. Бажаю завжди залишатися підтримкою один для одного, з кожним роком любити все сильніше та бути найщасливішими!

Дорогі мої батьки, я вітаю вас із річницею весілля. Ви моя гордість, моя підтримка та опора. Спасибі вам за все. І нехай, можливо, я не найкраща дочка на планеті, але ви найкрутіші батьки на світі. Я бажаю вам довгих років щастя, достатку та процвітання. Бажаю ніколи не переставати кохати один одного. Бажаю завжди залишатися молодими, натхненними та, звичайно ж, успішними.

Дивіться також