ДружиніПрикольніЧоловіку

Рідний, вітаю тебе з нашою річницею! Ти моя опора та підтримка, мій тил та мій лицар! Мені з тобою добре, комфортно, спокійно, і з кожним роком моє кохання тільки посилюється!

З 11-річчям нашого шлюбу, люба, зі сталевим весіллям! Бажаю залишатися моєю милою, натхненною, прекрасною голубкою, бажаю щодня наповнювати своїми теплими посмішками та щасливими миттєвостями. Нехай наша сім’я захищена буде сталевим щитом від бід і невдач, нехай у нашому будинку завжди панує свято та веселощі.

З 11-ю річницею! Ваше весілля було прекрасне, ваші стосунки — чудові, нехай ваше спільне майбутнє буде щасливим! Нехай згодом сильні сторони ваших стосунків стають ще сильнішими, а слабкі нехай гартуються, як сталь, і роблять вас мудрішими!

Вітаю з 11-річчям спільного життя, зі сталевим весіллям. Бажаю здоров’я сталевого всієї родини та міцного зв’язку уз, як стали. Нехай один до одного складаються в сімейну скриню щасливі моменти, радісні події, чудові свята, сповнені мрії та спільні перемоги.

Нерви, як сталеві канати, кохання, міцна, як алмаз. Вітаю вас, хлопці, з вашим сталевим весіллям. Адже 11 років — це прекрасна дата, дві одиниці разом і тісно пов’язані один з одним, як і ви. Бажаю вам завжди триматися один за одного, хочу бути «не розлий вода», як два чоботи пари. І нехай у вас не буде проблем та складних збігів обставин, нехай щодня вам дарує мир, затишок та бабло. Бажаю жити в гармонії та повній ідилії.

Дорогий мій, у наше сталеве весілля я бажаю тобі сталевого здоров’я та сталевого загартування. Коханий, ми з тобою одна сім’я вже 11 років, і я бажаю нам завжди бути поруч, як дві одиниці в нашій сьогоднішній даті. Я тебе люблю, нехай наша сім’я щодня зустрічає з усмішкою, радістю та доброю надією на краще, і нехай ця надія ніколи не буде марною!

Любий мій, я вітаю тебе з нашою 11-річною річницею, зі сталевим весіллям. Бажаю нам залишатися подружньою парою вічно. Нехай наш союз буде міцнішим за сталь. Бажаю тобі, рідний, міцного здоров’я та загартованого характеру, за допомогою якого ти вирішиш будь-яку проблему. Давай житимемо дружно і щасливо, і нехай у нашому будинку завжди будуть достаток, лад і затишок.

Мила моя дружина, вітаю нас із 11-річчям сімейного життя. У сталеву нашу річницю хочу побажати нашій сім’ї міцного і міцного, як сталь, і здоров’я, і ​​терпіння, і щастя, і благополуччя. Рідна, будь завжди такою ж чарівною, щирою, доброю та щасливою поруч зі мною.