З 11-річчям нашого шлюбу, люба, зі сталевим весіллям! Бажаю залишатися моєю милою, натхненною, прекрасною голубкою, бажаю щодня наповнювати своїми теплими посмішками та щасливими миттєвостями. Нехай наша сім’я захищена буде сталевим щитом від бід і невдач, нехай у нашому будинку завжди панує свято та веселощі.

Мила моя дружина, вітаю нас із 11-річчям сімейного життя. У сталеву нашу річницю хочу побажати нашій сім’ї міцного і міцного, як сталь, і здоров’я, і ​​терпіння, і щастя, і благополуччя. Рідна, будь завжди такою ж чарівною, щирою, доброю та щасливою поруч зі мною.

Моя чарівна, чудова дружина, вітаю нас із 11-річчям сімейного життя, зі сталевим весіллям. Нехай наш шлюб завжди буде міцним, немов зі сталі, нехай наша сім’я ніколи не знає прикрощів і бід, нехай наш дім буде сповнений тепла і блага, нехай у нас з тобою попереду буде ще багато радісних звершень та щасливих подій.

Моя люба, ти найкраща на світі і я не перестаю тобою захоплюватися! Мені пощастило мати таку дбайливу та люблячу дружину! Бажаю, нам у цю річницю сталевого терпіння, щоби ми пережили будь-які неприємності!

Ми 11 років разом, я вдячний за це кожному дню, кожній хвилині разом. Дякую, дружина, що життя осяяло моє, що подарувало мені своє кохання. Я зроблю все, щоб ти завжди раділа та не шкодувала про свій вибір. Зі сталевим весіллям!

Моя мила, рідна, кохана дружина, я вітаю нас зі сталевим весіллям, з 11-річчям нашого спільного життя! Як гартувалася сталь, так гартувались і ми з тобою, долаючи всі перешкоди та біди заради нашого щастя та сімейного блага. І я бажаю, щоб у нашому з тобою житті було якнайменше турбот і проблем, але якнайбільше радості та посмішок.

Дивіться також