Наступного року ви відзначатимете чверть століття, прожиту пліч-о-пліч, а сьогодні на ваше атласне весілля ми хочемо побажати вам лише щирих і незгасаючих почуттів, міцного здоров’я на довгі роки, і радості від кожного дня проведеного разом.

Вітаю з атласним весіллям. Дружно і добре ви прожили 24 роки, і я від щирого серця хочу вам побажати завжди ділити і щастя, і радість на ДВОЇХ, бути один для одного ЧОТИМИ СТРИМІЯМИ: палаючим вогнем кохання, що втамовує спрагу, свіжою водицею, чистим повітрям натхнення і твердою опори.

Вітаю з атласним весіллям! За 24 роки ви зуміли побудувати міцну щасливу сім’ю, і це велике досягнення, яке заслуговує на щирі вітання, захоплення та пошану. Бажаю, щоб ваш подальший спільний шлях до срібної вершини був яскравою та гладкою атласною стрічкою удачі, блага, достатку та кохання.

Вітаю вас, хлопці, із 24-річчям сімейного життя. У вас сьогодні атласне весілля, і я від душі вам бажаю такого ж легкого, гладкого і блискучого спільного подальшого життя, як ніжна атласна тканина. Нехай двійка буде цифрою, що символізує вас завжди разом і заодно. Нехай четвірка буде цифрою, що символізує чотири сторони світу, з яких постійно у ваш бік дме вітер щасливих змін. Здоров’я вашої родини та частих яскравих свят.

Від щирого серця вітаю з 24-річчям вашого весілля, з атласною річницею! Нехай ваше життя спільне буде таким же легким і гладким, як тканина під назвою атлас. Бажаю нескінченного сімейного щастя та блага, незгасаючого вогнища любові та надії, здоров’я та достатку.

Вітаю з двадцять четвертою річницею весілля – з атласним весіллям. Нехай ваше кохання буде м’яким, але в той же час міцним, красивим і захищеним. Нехай ваше спільне життя приносить тільки радість і буде таким самим яскравим, як двадцять чотири роки тому.

Вітаю з чудовою датою, з 24-ми роковинами вашого весілля. Нехай яскравою атласною стрічкою продовжиться ваш спільний шлях, нехай секрет вашого щастя навік залишиться у ваших серцях, нехай ваше кохання змінить атласне полотно на срібло достатку та благополуччя.

Вашій чудовій родині сьогодні 24 роки. Нехай у вас завжди в душі буде відчуття того урочистого дня, коли серця билися частіше, очі виблискували, губи цілували, а гості захоплювалися вашої міцної любові!