ДружиніДрузямКороткіПрикольніЧоловіку

Нехай усі наступні десятиліття вашого спільного життя будуть не менш щасливими, ніж перше.

Сьогодні круглий ювілей вашої річниці, вітаю з олов’яним весіллям! Бажаю дбайливо зберігати спогади та щастя прожитих разом 10-ти років. Нехай далі буде простіше, легше та спокійніше. Бажаю, щоб міцність вашого кохання ставала з кожним роком лише сильнішою, як витримка гарного коньяку, бажаю здоров’я та щастя всій родині, щирих почуттів та розуміння.

Як приємно бачити прекрасну, щасливу і дружну пару! На вашу олов’яну річницю весілля бажаємо вам сімейного тепла, гармонійних стосунків, розкішного життя, не знати бід та поневірянь! Нехай Вас радує у вашій оселі дзвінкий сміх дітей, а згодом і онуків! Бажаємо, щоб ваші стосунки тільки міцніли з роками, а ви молоділи душею та тілом!

Вітаю з олов’яним весіллям, ось уже 10 років ви йдете по життю «пліч-о-пліч». Нехай порозуміння та любов завжди будуть головними у вашій родині!

Ваше кохання живе вже 10 років. 10 років міцна сім’я показує приклад істинної любові та щирих почуттів. Нехай ця пристрасть не вщухає!

Пролетіло 10 років, відколи ви створили сім’ю, вітаю вас з олов’яним весіллям. Будьте найщасливішою парою на всьому світі!

Через 10 років від дня весілля, вашою парою досі хочеться милуватися. Будьте щасливі!

Нехай 10 років шлюбу стануть чудовим фундаментом вашого сімейного будинку кохання та підтримки. Бажаю розуміти один одного, частіше обіймати, щороку більше любити!