Від батьківДружиніДрузямПрикольніЧоловіку

Ви разом уже три роки. У народі цю дату назвали «шкіряним весіллям», і тому, що шкіра зношується за цей час, і тому, що подружжя немовби шкірі приростало одне в одного. Вітаємо та бажаємо, щоб ви залишалися разом ще довгі десятиліття!

Вітаю з чарівною цифрою спільного життя, із 3-річчям вашої родини, зі шкіряними роковинами. Бажаю вам веселих сімейних поїздок та подорожей, вдалих походів магазинами та кафе, цікавих захоплень та спільних успіхів. Бажаю зловити вам золоту рибку, і нехай вона виконає три заповітні бажання для вашої родини.

Дорогий чоловік, вітаю з нашою 3-ю річницею, зі шкіряним весіллям! Бажаю, щоб наше подальше життя було таким же красивим і благополучним, як і в ці 3 роки. Залишайся для мене таким же улюбленим, найкращим, добрим, веселим та щирим. Нехай наша сімейна чаша з кожним роком поповнюється щастям, достатком, успіхом, радістю та добром.

Сонце моє, мій найкращий у світі чоловік, вітаю нас зі шкіряним весіллям, з 3-ю нашою річницею! Нехай життя наше буде благополучним і світлим, нехай у нашому домі завжди панує розуміння, щастя та затишок. Бажаю тобі міцного здоров’я, неймовірних сил і наполегливості, рішучості та доброї душі.

Дорогий мій, нашій сім’ї вже 3 роки, я вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям і хочу побажати міцних і міцних зв’язків, які пов’язуватимуть нас довгі роки. Нехай додасть солідності твоє шкіряне пальто, нехай буде багато грошей у твоєму шкіряному гаманці, нехай підтримує сексуальний прес твій шкіряний ремінь, нехай дарує почуття домашнього затишку шкіряні меблі в нашому домі.

Вітаю вас із шкіряним весіллям. Разом три роки у законному шлюбі – це маленька перемога. І я бажаю, щоб романтики та пристрасті стало лише більше. Бажаю, як і раніше, любити аж до мурашок по шкірі. Бажаю, щоб у вашій родині невичерпними були три речі: щастя, бабище та здоров’я!

Вашій сім’ї вже три роки, і я щиро бажаю, щоб ця цифра тільки зростала, а разом з нею зростала і міцніла ваша любов. Нехай ваш будинок завжди буде сповнений щастя, а за столом частіше збираються близькі люди. Нехай негаразди обходять вас стороною, а успіх ніколи не покидає вас.

Любий мій, дорогий чоловік і вірний помічник, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Ми щасливі у шлюбі вже 3 роки. Я тебе, як і раніше, міцно люблю і ціную. Бажаю тобі доброго здоров’я та чудового настрою, успішної діяльності та грандіозних досягнень, вічного нашого щастя та блага у нашому домі.