ДружиніДрузямПрикольніЧоловіку

Вітаю з шостою вашою річницею — з чавунним весіллям, перевіреним міцним коханням та щирим щастям. Бажаю вам жити разом довго і благополучно, дбайливо зберігати свої почуття та повагу один до одного, успішно домагатися всіх цілей та реалізовувати спільні плани. Миру, достатку та розуміння вашій родині.

Друзі, з чавунним весіллям! Ці 6 років показали, як ви любите один одного, наскільки сильні ваші почуття та прихильність. Нехай тільки щирість буде у ваших стосунках, щоб обійми від щирого серця були, а визнання жили в душі та в думках.

Вітаю з чавунним весіллям! За 6 років подружнього життя ви пройшли і вогонь, і воду, і мідні труби. А ця дата – чавунна! Так нехай такими ж міцними будуть ваші стосунки, нехай ваш чавунний казанок завжди буде сповнений золота та щасливих надій! Бажаю вам 6 головних супутників сімейного життя – здоров’я, ладу, поваги, любові, везіння та вірності!

Ось уже 6 років Ви називаєтесь сім’єю! Нехай союз буде довгим, довгим у життя, а любов і градуси не зменшить, щоб горіли від почуттів, тремтіли і з ніжністю дивилися в очі. Нехай щирість живе з вами, а чесність стане вірним другом.

З чавунним весіллям, мила дружина. Спільними силами та мріями ми вилили чавунну медаль подружніх стосунків. За ці 6 років я став цілком щасливим та задоволеним чоловіком. Дякую тобі кохана. Бажаю тобі завжди бути такою чудовою та прекрасною дружиною, а я завжди буду твоїм дбайливим чоловіком, коханим чоловіком, вірним захисником.

Вам сьогодні дарують чавунний посуд — він міцний, як ваш союз, він навік, як ваша пара! Бажаємо вам від щирого серця взаємної довіри, любові та радості, тепла, а також чистоти, затишку в будинку! Нехай ваш шлюб з кожним роком стає все міцнішим і вірнішим.

Від щирого серця вітаю вас з чавунним весіллям. Якщо ця дата чавунна, значить, ви зуміли стати міцною, згуртованою, нерозлучною парою! Молодці так тримати. Бережіть один одного та цінуйте кожен момент щастя. А таких моментів нехай у вашому житті буде багато. Бажаю вам любові та багатства, здоров’я та удачі для виконання кожної заповітної мрії!

Хочу привітати вас із шостою річницею вашого весілля! Бажаю вам казкової романтики, полум’яних почуттів, порозуміння, довіри одна до одної та матеріального благополуччя! Нехай у вашому будинку завжди буде затишно, панує гармонія та звучить веселий дитячий сміх!