З чавунним весіллям, мила дружина. Спільними силами та мріями ми вилили чавунну медаль подружніх стосунків. За ці 6 років я став цілком щасливим та задоволеним чоловіком. Дякую тобі кохана. Бажаю тобі завжди бути такою чудовою та прекрасною дружиною, а я завжди буду твоїм дбайливим чоловіком, коханим чоловіком, вірним захисником.

З чавунним весіллям нас, люба дружина. І, оскільки дружина відповідальна за готування в сім’ї, я бажаю тобі, щоб каша із щастя, почуттів кохання та відчуттів комфорту в нашому чавунному казанку ніколи не пригорала. А якщо серйозно, рідна, будь завжди досконала і ніколи не сумую. Бажаю тільки добрих, мирних, вдалих, веселих та щасливих днів для нашої родини.

З чавунним весіллям, моя найкраща дружина! Ти прекрасна так само, як і в перший день. Я пам’ятаю, коли ти сказала мені так, адже цього дня я був найщасливішим, таким залишився і досі. Вітаю, кохана!

З чавунним весіллям, моя кохана дружина! Ти робиш мене найщасливішим чоловіком рівно 6 років. І я хочу повідомити, що для мене це дуже мало. Нехай нескінченна кількість років нас чекає попереду, у коханні та злагоді, у турботі та трепетному відношенні.

Улюблена моя дружина вітаю тебе з чавунною річницею нашого весілля! Бажаю тобі, щоб з кожним роком ти ставала щасливішою, красивішою та молодшою, а особисто я для цього зроблю все можливе!

З чавунним весіллям, дорога, з 6-річчям нашого шлюбу. Любов моя, я бажаю нам з тобою багато щасливих років варити в нашому міцному чавунному казанку смачний плов із рисинок турботи та ніжності, радості та натхнення, мрій та перемог, уваги та поваги, чарівності та сміху, доброти та розуміння.

Мила моя дружина, вітаю нас із чавунною річницею! Ми навчилися разом долати життєві труднощі, мріяти і насолоджуватися кожною миттю нашої любові. Рідна моя, я бажаю нам здоров’я, високого рівня життя та постійного порозуміння. І нехай чавунна сковорода завжди підігріває наші почуття, не залишаючи холоду жодного шансу.