Друзі, з чавунним весіллям! Ці 6 років показали, як ви любите один одного, наскільки сильні ваші почуття та прихильність. Нехай тільки щирість буде у ваших стосунках, щоб обійми від щирого серця були, а визнання жили в душі та в думках.

З 6-річчям вашого весілля, друзі! Бажаю насолоджуватися щодня сімейним побутом, затишком та теплом. Нехай ваші родинні душі завжди житимуть у злагоді та любові, без бід та турбот.

Друзі, з чавунним весіллям! Цілих 6 прекрасних років ви прожили в щастя, шлях так і триватиме. Бажаємо вам йти дорогою життя без втрат та аварій. Нехай у двері до вас стукає завжди щастя, а вогонь в очах освітлюватиме шлях.

З роковинами, друзі! Ці прекрасні та дивовижні 6 років ви любите як у перший день. Нехай і далі життя радує і надихає, розпалює почуття і трепет, укриває від бід і негараздів. З 6-річчям сімейного життя!

Дорогі мої, вітаю вас із чавунним весіллям. Ви в шлюбі вже шість років і я бажаю вам не зупинятися на цьому, а рік за роком примножувати літопис вашої родини і жити в коханні, злагоді та достатку!

Друзі, я вітаю вас із чавунним весіллям. За 6 років подружнього життя ви досягли багато чого. І я бажаю з кожним роком примножувати свої успіхи. Бажаю чудового життя без кризових ситуацій та стресів. Бажаю сімейного щастя та домашнього затишку. Бажаю вірного кохання і міцних, міцних, як чавун, стосунків на довгі роки — до найчервонішого весілля.

Дивіться також