ДружиніЧоловіку

Мила моя дружина, вітаю нас із мереживним весіллям, з 13-річчям подружнього життя. Бажаю тобі, сонечко, залишатися в душі все таким же веселим і дзвінким дівчиськом з чарівною посмішкою і натхненним поглядом, бажаю нашій родині не знати ні бід, ні прикростей, бажаю нам все так само спритно і легко продовжувати плести своє щастя з кружляв та уваги один до одного.

Від щирого серця вітаю вас з 13-річчям сімейного життя — з вашим чудовим мереживним весіллям. Нехай, попри всі забобони і безглузді забобони, це число стане для вас щасливим, вдалим, успішним, яскравим і незабутнім. З 13-м роком подружжя! Бажаю вам пестити і плекати один одного в мереживах свого кохання. Бажаю чистого неба над головою та чистих горизонтів перед вашими, сяючими від радості, очима.

Дорогий, коханий чоловік, хочу подякувати тобі за всі моменти нашого життя, які були сповнені безмежного щастя, любові та взаєморозуміння. Дякую, що завжди поруч, що наповнюєш мене впевненістю, даєш захист та оточуєш турботою!

Мила моя дружина, люба дружина, я вітаю нас із 13-річчям нашого сімейного життя. У мереживне весілля я хочу побажати нам з тобою вічного кохання з мережив вірності, турботи, поваги та розуміння. Нехай нашій сім’ї не страшні будуть ні холоди, ні спека, ні дощ, ні вітер, хай усе у нас буде добре і добре, а число цієї річниці нехай для нас буде щасливим і вдалим.

З мереживним весіллям нас, дорогий чоловік, з чортовою дюжиною спільних років. Нехай ця дата стане для нас датою щастя. Нехай, попри всі забобони, життя наше складається з чистих і багатих мережив радості, достатку та любові. Бажаю тобі, любий мій, завжди бути сміливим, гордим, сильним і невтомним, справжнім чоловіком, надією мого серця, захистом нашої родини. Бажаю нам з тобою здоров’я та взаємної турботи.

Нехай кажуть, що 13 — нещасливе число, а я вірю, мій коханий, що для нас ця дата принесе лише радість та щастя. Вітаю, дорогий чоловік, із мереживним весіллям, із 13-річчям нашого шлюбу. Бажаю нам до кінця своїх днів кружляти в танці кохання, бажаю, щоб наше подружнє життя складалося з ажурних мережив блага, достатку, удачі.

З роковинами вашу родину! Бажаю, щоб іскри між вами були виключно від великого кохання, розпалювали полум’я сердець та почуття юнацтва ще довгі роки разом.

Вітаю від щирого серця з мереживним весіллям — з вашим чудовим 13-річчям спільності. Бажаю вам мереживного щастя і радості в душі, ніжності один до одного і нескінченного кохання, благополуччя в домі та розуміння, високого достатку та «точного влучення» у поставлені цілі.