Колишньому

Мій дорогий і бажаний, улюблений і ненаглядний, славний і найкращий чоловік, вітаю нас із річницею весілля та бажаю нам багато років сімейного щастя, благополуччя та процвітання. Будь завжди таким чудовим чоловіком, сильним і сміливим чоловіком. І нехай для нас кожен день буде таким же щасливим та радісним, як день нашого весілля!

У нашу сімейну скарбничку впав ще один спільний рік! Дорогий, вітаю тебе з річницею! Бажаю, щоб з кожним роком ми ставали все ріднішими, ближчими і дорожчими. Нехай наша родина буде щасливою, внутрішньо багатою, міцною та дружною. Люблю тебе, рідний!

Любий чоловіке, вітаю тебе з нашою річницею! Нехай наше життя йде красиво і легко, нехай наші почуття не згаснуть, нехай наша любов не втратить сили, нехай наш дім завжди буде сповнений щастя та затишку. Бажаю тобі залишатися найкращим і дбайливим, найулюбленішим і найпрекраснішим чоловіком.

Любий чоловіке, вітаю тебе з нашою річницею. Бажаю нам більше розуміння, терпіння, поваги, кохання. Нехай наше життя з кожним днем ​​все більше і більше наповнюється приємними та добрими справами. Я дуже ціную тебе та нас у кожному моменті. Нехай усе у нас у житті складеться так, як ми плануємо. Нехай зустрічаються лише мудрі люди, які нам покажуть різноманіття та багатогранність життя. Давай будемо щасливі поряд один з одним ще довгі роки!

Вітаю з нашими роковинами. Рідний, поряд з тобою року летять непомітно. Залишайся таким же веселим та добрим, як у день нашого знайомства. Нехай усі твої плани збудуться. І будь впевнений у моїй підтримці та розумінні.

Коханий, вітаю із ще одним роком разом. Дякую тобі за твій оптимізм, по-справжньому чоловіче ставлення до сім’ї та вміння зберігати почуття гумору у будь-якій ситуації. Бажаю успіху у реалізації планів. Нехай тобі буде, як і раніше, цікаво все нове, нехай жодні труднощі не зупинять тебе на шляху до перемоги. Вірних друзів, великих звершень, яскравих емоцій!

Дорогий мій, коханий чоловіке, вітаю тебе з нашою річницею! Бажаю нам спокійного життя без бід та сварок, бажаю тобі міцних сил та удачі для досягнення кожної з важливих цілей. Нехай нам все вдається, нехай наше сімейне життя буде щасливим та благополучним.

Дорогий мій чоловіке, сьогодні ще на один рік наша сім’я стала старшою, хочу висловити тобі любов і тепло своєї душі, побажати здоров’я, щастя, житейських радостей.