З річницею! Нехай пам’ять про цей день лише теплими спогадами зберігається в душі та серці. Лише усмішку на обличчі той день залишатиме, щоб не забував про те, як з’єднувалися дві люблячі половинки.

Вітаю з роковинами весілля, мій колишній чоловік! Бажаю тобі знайти своє щастя та нікуди його не відпускати. Люби всім серцем і будь любимо!

З річницею! Нехай ця дата запам’ятається теплом та найкращими спогадами. Я бажаю тобі тільки щастя, щоб воно оточувало, обіймало, немов давній друг. Будь у собі впевнений і почувайся завжди необхідним.

З річницею! Нехай весілля залишиться у пам’яті теплими подіями, запам’ятається усмішками та досягненнями, вершинами, які зміг підкорити та не впасти. Будь щасливим, а все інше в житті додасться.

Колишній чоловік, з річницею весілля! Дякую за прожиті роки, за спільні радості та прикрощі, за хвилини щастя та натхнення! Будь здоровий і коханий!

З річницею! Нехай життя завжди буде грати яскравими фарбами, щоб було в ньому місце любові та турботі, затишку та радощів, від яких на душі буде тепло та приємно. Будь щасливий. Вітаю!

Ось і ще один рік додався з дня нашого весілля… Нехай у пам’яті залишаться лише добрі приємні спогади! Бажаю подальшого розвитку, процвітання та благополуччя в житті! Удачі у всьому!

Мій колишній чоловік, я вітаю тебе з річницею весілля. Колись цей день був нашим спільним чудовим святом, але має свої плани. Ми не змогли подолати якийсь бар’єр. А в пам’яті все ж таки залишилися теплі спогади, щасливі моменти. Я щиро бажаю тобі щастя. А ще бажаю не робити помилок і впевнено йти прямісінько до заповітних мрій.

Дивіться також