Від батьківВід дітейДружиніДрузямКороткіПрикольніЧоловіку

Дорогі друзі, вітаємо вас із 30-річчям подружжя, з перлинним вашим весіллям. Бажаємо не дати потьмяніти і поблякнути перли вашого щастя, бажаємо, як і раніше, залишатися бравими хлопцями, в яких повно енергії і сил. Усіх благ вам, друзі. Бережіть все, що встигли створити і обов’язково зумійте досягти всього, чого ще прагнете.

Вітаю від щирого серця з 30-річчям сімейного життя, з перлами вашого щастя. Бажаю вам яскравого блиску та міцної любові, світлих радостей життя та добрих надій, дружної родини та розуміння в домі, вірного блага та відмінного достатку.

З перловим весіллям вас! За ці роки ви збудували разом таку чудову родину. Любо – дорого дивитися на вас, на ваші закохані погляди та ніжні обійми. За вас, дорогі наші!

Шановна сім’я, вітаю вас з роковинами тридцятиріччя вашого весілля, достатку в сім’ю, спільної улюбленої справи, дружби та поваги!

Велике досягнення, чудове свято, вітаю із спільним 30-річчям, із перловим весіллям. Нехай цей рік осипле ваше життя перлами щастя та благополуччя, нехай буде мир і любов у вашому домі, нехай буде міцною та дружною ваша родина. Бажаю вам довгих років здоров’я, радісних днів та веселих свят у колі близьких людей.

Нехай ваше спільне життя переливається щастям і радістю, як намисто перлів. Цінуйте кожну хвилину, проведену разом.

З 30-річчям подружнього життя нас, дорогий чоловік! Сьогодні у нас перлове весілля, і я хочу побажати тобі, мій перлинний, здоров’я, багатства душі та матеріальних благ. Нехай у нас буде ще багато щасливих і радісних днів у запасі, нехай наші серця завжди розуміють одне одного, нехай щодня дарує нам гармонію та свято у родинному колі. З ювілеєм весілля, дорогий!

Бажаємо вам дбайливо зберігати тепло домашнього вогнища. Любіть, цінуйте, обіймайте одне одного. Добра, миру та щастя вам та вашим близьким.