Вітаю від щирого серця з 30-річчям сімейного життя, з перлами вашого щастя. Бажаю вам яскравого блиску та міцної любові, світлих радостей життя та добрих надій, дружної родини та розуміння в домі, вірного блага та відмінного достатку.

Наші золоті та дорогоцінні батьки, вітаємо вас із круглою датою, річницею, із 30-річчям спільного щасливого життя, із перлинним вас весіллям! Бажаємо вам довгих років благополуччя та здоров’я, любові та поваги, розуміння та терпіння, радості та удачі. Бажаємо, щоб ви завжди залишалися один для одного найдорожчою та найбажанішою перлиною.

Дорогі наші батьки, ви пройшли бравий і довгий хай щасливого сімейного життя, і сьогодні ми відзначаємо ваше перлове весілля. Вітаємо та хочемо від душі побажати перлинного щастя та достатку у вашому будинку. Нехай життя подальше вам дарує масу радісних приводів, великих подій, душевних свят та гарних урочистостей. Будьте міцно здорові, непідвладні рокам і завжди кохані одне одним.

Наших обожнюваних батьків вітаємо з роковинами весілля! Ваш перлинний ювілей – це 30 років щасливого, насиченого, різноманітного життя з величезною кількістю радості, любові та ніжності. Бажаємо вам міцного здоров’я, зростаючого добробуту та всеосяжної любові!

Вітаємо наших золотих батьків із 30-ми роковинами весілля. Нехай перлова дата обсипає ваше життя перлами щастя, кохання та удачі. Бажаємо вам довгих років здоров’я, миру, сімейного благополуччя, кохання, поваги та радості. Бажаємо, щоб ваше життя було світлим і красивим, щоб воно було захищене від злих мов і заздрісників, як перлина в раковині.

Мама і тато, ви приклад прекрасної, міцної родини. Саме те, чого хоче кожен і те, що цінне для кожної дитини, поки вона росте. Дякую вам за те, що ви є, будьте щасливі і нехай ваші стосунки приносять вам лише радість та щастя. Сварки ж, якщо й будуть, нехай забуваються вже за хвилину.

Мама, тато, кохані, з річницею весілля вас! Очі ваші нехай завжди сяють перловим блиском кохання та щастя, будьте здорові та благополучні. Ваш тридцятирічний шлюб є ​​для нас прикладом вірності, взаєморозуміння, підтримки, любові та справжньої дружби. Спасибі вам!

Дорогі та милі батьки, вітаємо вас з 30-річчям сімейного життя, з яскравими та міцними перлами вашого щастя. Бажаємо правильно зберігати обітницю любові і з радістю зустрічати щодня, натхненно мріяти про найголовніше і залишатися один для одного дорогою і необхідною людиною.