Дорогі друзі, вітаємо вас із 30-річчям подружжя, з перлинним вашим весіллям. Бажаємо не дати потьмяніти і поблякнути перли вашого щастя, бажаємо, як і раніше, залишатися бравими хлопцями, в яких повно енергії і сил. Усіх благ вам, друзі. Бережіть все, що встигли створити і обов’язково зумійте досягти всього, чого ще прагнете.

Дорогі друзі, вітаємо вас із перлинним весіллям, із 30-річчям сімейного життя. Нехай юні роки минули, нехай і діти вже не діти, але ми вам бажаємо залишатися такими ж щирими мрійниками, що воркують голубками. Нехай ваша скриня буде повна справжніх перлів щастя і відблиском радості та натхнення.

Дорогі друзі, вітаємо вас із перловим весіллям. Ви – подружня пара вже 30 років і за ці 30 років ви стали дорогими один одному перлинами. Ми хочемо побажати вам здоров’я і міцних сил, незгасного блиску вашого перлинного щастя і несмолкаемих почуттів вашого перлинного кохання!

З перловим весіллям вас, друзі. Бажаю згадати найвеселіше і радісніше за ці 30 років сімейного життя, бажаю ще стільки ж, як мінімум, внести до свого плану. Нехай кожен день для вас буде добрим і благополучним, нехай ваші серця не втомлюються любити і розуміти одне одного, нехай перли вашого щастя не тьмяніють ні від часу, ні від заздрості, ні від вашої втоми, ні від погоди за вікном.

На світі немає «перлинного» дня, ніж ця прекрасна дата! Ви святкуєте разом прожиті 30 років, а здається тільки 30 днів! Адже ваше кохання відбивається в очах і намилуватися цим неможливо!

Дорогі друзі, вітаю вас із перлинним весіллям, із спільним 30-річчям. Хочу побажати яскравого перлинного блиску щастя у ваших очах, а також добробуту, гармонії та радості у вашому домі. Нехай за плечима залишаться всі переживання, тривоги та гіркі спогади, нехай попереду у вас буде ще багато веселих свят та дивовижних подій.

З перлинною річницею, друзі, із 30-річчям спільного життя. Я вам бажаю довгих років, наповнених щастям і благом, перлинним переливом радості та любові. Нехай у 30 років ваша подружня пара стане ще міцнішою і сильнішою, нехай у вашій родині панує розуміння та достаток!