Милі діти, вітаємо вас із перлинною річницею, з 30-річчям вашого щасливого шлюбу. Ви великі молодці і ми вами пишаємося. Дай Бог вашій родині багато років радості та благополуччя. Нехай перли ваших почуттів не втрачає блиску, нехай щодня дарує вам 30, а то й більше успіхів та чудових миттєвостей. Будьте здорові та шановані один одним.

Милі діти, вітаємо вас із великою подією, зі значною датою, із 30-річчям вашого сімейного життя. Дорогі наші, в день вашого перлинного весілля, ми бажаємо вам перлин щастя в душі і перлинної любові в серцях. Нехай у вашому будинку завжди буде достаток і мир, здоров’я та радість.

Дорогі діти, вітаємо вас із 30-річчям подружнього життя. Сьогодні ваша перлинна річниця, а значить ви зуміли 30 років пройти сімейною стежкою дружно і щасливо. Бажаємо в такому ж дусі продовжувати свій спільний шлях, бажаємо берегти все те, чого ви разом зуміли досягти, бажаємо, як і раніше, любити один одного і цінувати. Миру, достатку, здоров’я та всього доброго вашій родині, дорогі діти.

Діти, а ви вже давно обидва наші діти, вітаємо вас із тридцятьма роками спільного життя. Це не просто дата – це величезний період, який означає, що ви близькі, споріднені душі. Бажаємо вашому кораблю сімейного благополуччя рухатись у море життя без пригод!

Дорогі наші діти, сьогодні вашому шлюбу виповнилося 30 років. Ми вітаємо вас із перлинною річницею та бажаємо залишити всі образи та тривоги за порогом, залишити в пам’яті веселі та добрі спогади. Нехай ваша сімейна чаша з кожним днем ​​поповнюється перлами достатку та щастя, нехай перловим сяйвом ніжності та розуміння наповнене буде ваше кохання. Бережіть один одного, діти, та живіть дружно.

Дорогі наші діти, ви святкуєте 30 років життя спільного, перлове весілля, вітаємо! Нехай і далі буде обходити вашу родину лихо і тривога, брехня і переживання. Вітаємо!