ДружиніЧоловіку

Цього чарівного дня хочу нагадати тобі, що ти найпрекрасніша на світі. Ти надихаєш мене на нові звершення. Ти очі та посмішка сняться мені ночами. твій голос я почув дуже далеко. Ти стаєш тільки мудрішим і цікавішим з роками. Я люблю тебе.

Від душі вітаю з юністю вашого сімейного життя, з 17-річчям великого кохання та щастя, з рожевим весіллям. Бажаю світлих усмішок на ваших обличчях та радісних новин, щирості у почуттях та чудових ідей, міцного здоров’я та дружного сімейства, великого щастя та доброго добробуту.

Вітаю з рожевим весіллям, бажаю вам не завдавати один одному болю та ран, ставитись до всього з розумінням та відсвяткувати золоте весілля з усмішками на обличчі!

Вітаю вас із рожевим весіллям, із прекрасним 17-річчям сімейного життя! Ви подолали всі перешкоди на шляху до щастя та розуміння, ви гідно боролися за своє кохання та сімейний добробут, і тепер ви по праву заслужили період рожевих надій, радісних подій та прекрасних миттєвостей у своєму житті. Бажаю вам нового розквіту ваших почуттів, а також здоров’я, ладу, достатку та душевного тепла.

На рожеве весілля дозвольте побажати вам щастя, радості та здоров’я. Нехай всі рожеві мрії, загадані ще на початку спільного життя, збудуться, і ваш дім буде завжди повною чашею. І нехай наступного року ми матимемо привід зібратися разом і привітати вашу родину з повноліттям.

Улюблений чоловік, я вітаю нас із рожевим весіллям, з юним віком нашого шлюбу у 17 років. Бажаю, щоб ми з тобою залишалися чудовою парою, як дбайливий садівник та мила троянда, як сміливий лицар та його прекрасна кохана. Нехай у нашій родині буде лад, а в нашому домі нехай завжди живе щастя.

Вітаю з юним віком вашу родину, із рожевим весіллям. Які прекрасні всі ми були у свої 17 років, тому я вам бажаю знову відчути себе молодими та закоханими. І нехай все буде, як у пісні Сєрова: любов до сліз і без розуму, життя в ароматних пелюстках троянд та заповітних бажаннях ваших сердець.

Чудовий мій чоловік, найкращий чоловік у світі, я вітаю тебе з нашим рожевим весіллям. Ми у шлюбі вже 17 років. Ми разом змогли пройти крізь воду, вогонь та мідні труби, і тепер у нашому житті є пишний, гарний, квітучий рожевий садок. І я бажаю, щоб цей сад з кожним днем ​​розпускався ніжним кольором щастя та любові, щоб він пахнув добрими надіями та чудовими мріями. Я тебе люблю і бажаю тобі залишатися міцним, сильним, спритним, бадьорим і задерикуваним, немов сімнадцятирічний юнак!