Цього чарівного дня хочу нагадати тобі, що ти найпрекрасніша на світі. Ти надихаєш мене на нові звершення. Ти очі та посмішка сняться мені ночами. твій голос я почув дуже далеко. Ти стаєш тільки мудрішим і цікавішим з роками. Я люблю тебе.

З рожевим весіллям, моя мила дружина. Нехай у нашому житті все не здається, а буде насправді у рожевому кольорі, хай нам з тобою вдасться досягти всіх наших важливих цілей. Я тебе люблю також сильно, також міцно і я хочу, щоб поряд зі мною ти завжди почувала себе 17-річним закоханим дівчиськом.

Мила, будь завжди чудова собою, щаслива і мною кохана, а я завжди буду доглядати і піклуватися про свою чарівну троянду, дорогу і чудову дружину. З рожевим весіллям нас, моя радість, з 17-річчям спільного життя. Бажаю нам благополуччя, вірного щастя та вірної любові!

Мила моя, рідна, вітаю нас із рожевим весіллям. Нашому шлюбу сьогодні 17 років, ми з тобою знову юні та закохані. Бажаю тобі, люба, завжди залишатися прекрасною і квітучою трояндою, а я вже подбаю про те, щоб з цієї троянди не впала жодна пелюстка. Нехай наша любов живе вічно, а наше щастя нехай буде нескінченним.

Рідна моя, я вітаю нас із рожевим весіллям! Нашому шлюбу сьогодні 17 років. Бажаю тобі завжди залишатися найпрекраснішою і найдивовижнішою, незвичайнішою і чудовішою, наче ароматна троянда. Бажаю бачити наше майбутнє у рожевому кольорі. Бажаю, щоб усі наші надії неодмінно виправдалися, щоби всі наші мрії обов’язково здійснилися. Люблю тебе, мій янгол! Нехай все в нашій родині ладиться і складається якнайкраще.

Дивіться також