2 місяці3 місяці6 місяцівЧоловіку

Любий мій, вітаю нас із першим місяцем подружжя! Ще вчора були наречений і наречена, і ось пролетів уже місяць, а мені з тобою так само добре, тепло, затишно, радісно і солодко. Нехай щаслива історія нашого кохання ніколи не закінчується, нехай тільки в мене буде такий дбайливий, гарний, розумний, сміливий, хоробрий, сильний, ніжний, добрий чоловік. Люблю тебе і бажаю нам великого світлого майбутнього.

Ось і минуло перші півроку з дня вашого весілля, з чим ми вас і вітаємо дороге подружжя! Бажаємо вам стриманості в емоціях, але не в почуттях, проявах компромісності, а ще набиратися досвіду та запасатися мудрістю!

Коханий, я вітаю нас із першим місяцем сімейного життя. Я бажаю нам з тобою також легко та щасливо прожити і другий місяць, і цілий рік, і потім десять, і так до змий старості. Нехай наші почуття ніколи не згасають, нехай наша родина буде дружною, веселою та чудовою.

Вітаю вас із трьома місяцями подружжя. Бажаю, щоб життя ваше повне було щастя та радості, можливостей та яскравих ідей. Приділяйте якнайбільше уваги один одному, бережіть своє взаємне кохання, вірте лише у краще і у всьому виявляйте одне одному підтримку. Здоров’я вам, виконання бажань та прекрасних діток у найближчому майбутньому.

Ваша спілка, як відправна точка в пошуку сімейного, спокійного тихого щастя! Ці 6 місяців ви звикали до нового звання подружжя! Нехай далі все буде тільки райдужно, а будь-які перешкоди легко оминали!

Дорогий мій чоловік, ось і пролетів непомітно перший місяць нашого сімейного життя, місяць, наповнений безмежною любов’ю та щастям. Бажаю нашому союзу процвітання, гармонії та довголіття.

Вітаю вас із 2-ма місяцями сімейного життя. Медовий місяць пролетів, пройшов і другий місяць, ви стали справжніми поціновувачами сімейного щастя, сміливими героями своєї історії кохання. Я хочу вам побажати вічної закоханості та невтомних сил, постійного добробуту та чарівних миттєвостей у житті.

Вітаю вашій родині сьогодні півроку. Бажаю дружно, весело та впевнено дійти до дати ситцевого весілля, з кожним днем ​​переконуючись, що немає на світі солодшого щастя, ніж здорова та міцна родина. Любіть один одного вічно і нехай ваше благополуччя буде нескінченно.