Вітаю з вашим ртутним весіллям, із 38-річчям спільного життя. Бажаю вам сприятливої ​​погоди в домі, розуміння, миру та любові, поваги один до одного та удачі, благополуччя, радості та достатку, міцного здоров’я та везіння, веселих свят та чудового настрою.

З роковинами вас! Тридцять вісім років у шлюбі називають «Ртутним Весіллям». Ртуть у чомусь небезпечна, але просто незамінна у побуті. А її рухливість говорити про те, що цієї річниці стає зрозуміло, що ви самі рухаєтеся у вашому шлюбі все вперед і вперед у своєму розвитку, не застряючи на місці. Нехай так і буде надалі!

Вітаю з 38-річчям вашого шлюбу, з вашим весіллям ртутним! Нехай у вашому будинку завжди буде тепло та затишно, нехай у ваших серцях яскравими променями сяє сонце кохання, нехай на градуснику сімейної погоди завжди буде «плюс». Бажаю вам здоров’я, миру, ладу та достатку!

Вітаю з вашими ртутними роковинами, з 38-річчям щасливого сімейного життя! Ртуть – унікальна речовина в природі, а тому я вам і бажаю унікальних можливостей у житті. Нехай приємно дивують діти, і дарують відраду для серця онуки, нехай яскраво сяє ваше кохання. А найголовніше, живіть у здоров’ї, розумінні, достатку та благодаті.

Вітаю вас із вашою ртутною річницею. Позаду 38 років, у яких було багато і успіхів, і радісних подій. І ось настав час згадати про ваші світлі почуття, відзначити свято вашого великого кохання. Нехай цей рік стане для вас особливим, адже її символ за своєю природою унікальний. Бажаю веселих свят у колі улюблених дітей та онуків, бажаю найміцнішого здоров’я всій вашій родині.

Вітаю від душі вас із 38-ми роковинами сімейного життя, з ртутним весіллям. Бажаю, щоб у вашому домі завжди була тепла і радісна атмосфера, щоб ваше щастя ніколи не згасало, а любов навіки залишалася міцною та щирою.