Батькам

Від щирого серця вітаю вас з великою перемогою, з бравою заслугою вашої любові! У вас сьогодні діамантова річниця, ви прожили у шлюбі чудові 60 років. Прийміть щирі побажання міцного, як діамант, здоров’я, що сяє, як діамант, сімейного щастя і сяючою, як діамант, втіхи у ваших добрих і досі щиро люблячих один одного серцях. Миру вам, добрих гостей на порозі та благополуччя у вашому домі.

Дорогі батьки, вітаємо вас із річницею вашого весілля — діамантовим весіллям! Вже 60 років ви разом. Це дуже великий термін. Ви подаєте нам приклад того, як потрібно любити. Ми бажаємо вам прожити ще багато років разом. Нехай ваше кохання не закінчується. Здоров’я вам обом, успіхів та щастя! Ми вас дуже любимо!

З діамантовим весіллям! 60 років — це ціле життя, життя удвох із людиною, яка найближча від решти світу. Нехай же ваш щасливий і вдалий шлюб повторять все, а ви самі будете й надалі жити в коханні та гармонії. З річницею! І дякую вам двом за те, що ви є!

Вітаю з діамантовим весіллям. За ці прекрасні 60 років на вашому рахунку накопичилося багато перемог та досягнень, ви змогли вберегти своє кохання від напастей життя та забобонів людей. Бажаю, щоб життя ваше було щасливим і благодатним, бажаю, щоб у свята та вихідні до вас завжди поспішали діти, онуки та правнуки.

Дорогі наші, вітаємо з важливим святом для всієї родини – діамантовим весіллям! Дякую, що ви показали приклад того, як треба любити, поважати та цінувати своїх рідних, свою другу половинку. Будьте завжди щасливі, здорові, насолоджуйтесь життям у кожному моменті. Ми вас любимо!

Ваша родина – це неймовірної краси намисто. А що вже говорити про його вартість та цінність. Ви – діамант, а Ваш чоловік – міцно тримає його оправа. І тільки коли ви разом, цьому виробу немає подібних у цілому світі. Так живіть ви в такій ідилії, гармонії та тандемі до платинового весілля.

Ви вже більше півстоліття разом, так само один одного любите, дбаєте щохвилини, цінуєте час, який дарує вам життя, які ви присвячуєте один одному. Ви найкращі батьки, найміцніша родина. Вітаю з діамантовим весіллям!

Чудове свято, значну дату на честь прожитих разом 60 років. Вітаю з діамантовим весіллям! Бажаю ще довгі роки залишатися один для одного найдорожчим і найулюбленішим діамантом, бажаю здоров’я та блага, великої удачі, сімейного розуміння, турботи та поваги близьких, достатку та душевної радості.