БатькамДрузямКороткіПрикольніЧоловіку

Бажаємо, щоб Ваше спільне життя було, як свято, таким же яскравим, веселим і щасливим, не втрачайте найкращі моменти і нехай почуття завжди будуть свіжими, щирими!

Бажаю вашій родині завжди відчувати взаємне кохання, ніжність і турботу. Надихайтеся один одним і будьте щасливі. З річницею!

У вашу двадцяту річницю весілля хочеться побажати вам теплоти в серцях, затишку та розуміння в будинку. Бережіть свої стосунки, натхнення вам, пристрасної любові та повної чаші багатства.

Вам сьогодні 20 років — 20 років спільного щастя та вірного кохання, взаємної турботи та чудової родини. У вашу порцелянову річницю від щирого серця хочу побажати міцного здоров’я та затишного будинку, насиченого життя та радісних подій, добрих звісток та благополуччя з року в рік.

Ви стали на 20 років мудрішими і дружнішими, а витримка вашої родини — на 20 років міцнішою. Не всі дні були безхмарними, але ви знайшли сили визнавати помилки, вчитися, взятися за руки та подолати перешкоди. Так тримати! Один одного за руку, разом, хоч би що трапилося. Ще більшої згуртованості вашого шлюбу, ще більше любові та щастя. Вітаємо з порцеляновими роковинами!

Вітаю з 20-річним ювілеєм вашого весілля! Бажаю багато довгих, щасливих і чудових років, щоб дивитися один на одного, як у дні зустрічей та дорожити своєю любов’ю щодня! Нехай 20 років повторюватимуться ще раз і будуть ще прекраснішими, з річницею!

Вітаємо з роковинами вашого весілля. 20 років ви разом, а це чималий термін. У 20 років люди заводять сім’ї та навіть мають дітей. І все ж ваш ювілей названий фарфоровим, а фарфор — матеріал тендітний, і тому бажаємо вам і далі берегти і зміцнювати ваш союз, щоб через час він заблищав сріблом, засяяв перлами, а потім засяяв золотом. Не остудіть почуттів, живіть довго та щасливо.

Нехай фарфорове весілля приносить успіх і ще більше трепету у стосунки, а кохання розпалюється вогнем. З 20-річчям сім’ї!