З фарфоровим весіллям! Нехай ваш союз ще багато років відзначить, щоб панувала така ж любов, міцність у сім’ї та розуміння у всьому. Ви зразкова пара, на яку хочеться милуватися. Я шалено вами пишаюся!

Дорогі батьки, вітаю вас із фарфоровим весіллям, із 20-річчям подружжя. За ці роки ви встигли так багато зробити і стільки всього досягти! Я бажаю, щоб нажите і побудоване вами щастя залишалося дорогим і недоторканним, як найдорожчий у світі порцеляновий сервіз. Будьте здорові, живіть багато і весело, мої улюблені та найрідніші.

Батьки, вітаю всією душею вас із фарфоровим весіллям! Нехай ніколи роки не розлучають вас, а дарують лише ще більше тепла, часу для спільних прогулянок, злетів та перемог. Цінуйте та бережіть ті світлі почуття, що є!

З фарфоровим весіллям, дорогі батьки! У 20-річчя вашого шлюбу я бажаю вам, мої добрі, жити красиво та безтурботно, весело та розкішно, щасливо та гідно. Любіть один одного міцно, бережіть своє кохання і не дозволяйте вітрам долі загасити його вогонь. Нехай неб’ючим і безцінним буде порцеляна вашого щастя!

Дорогі, улюблені, найкращі батьки, вітаю вас із фарфоровим весіллям. Нехай ніколи не б’ється ваш сімейний сервіз щастя і благополуччя, нехай ваше кохання не зможуть перемогти ні життєві біди, ні заздрість злих людей. Бажаю вам, батьки, здоров’я, краси та розкоші, ладу та втіхи.

Наші улюблені мама та тато, вітаємо з вашим спільним святом – днем ​​весілля! Бажаємо, щоб ви прожили гарне спільне життя у світі, злагоді та через багато років, нам знову зібратися святкувати вашу річницю!