З фарфоровим весіллям, друзі! Ви та пара, яка всі 20 років показує приклад міцної сім’ї. Нехай року й надалі тільки ваш союз скріплюють і роблять його прекраснішим. Вітаю!

Дорогі друзі, вітаю вас із фарфоровим весіллям. За 20 спільних років ви збудували міцний і міцний храм кохання, гармонії та щастя. І нехай у цей храм ніколи не проникне ні біда, ні заздрість, ні смуток. Бажаю вам, як і раніше, знаходити натхнення один в одному і разом перемагати в будь-якому бою.

Дорогі друзі, вітаю вас із фарфоровим весіллям. Нехай ваше щастя буде дорогим для вас обох, як порцелянова ваза епохи знатної династії для колекціонера, нехай у ваш дім не проникає заздрість і злість, нехай у вашій родині панує здоров’я, кохання та розуміння. Бережіть один одного і радуйте щохвилини.

Дорогі друзі, я вітаю вас з вашим фарфоровим весіллям, з 20-річчям міцного та щасливого шлюбу. Бажаю й надалі жити душа в душу, дарувати одне одному кохання та тепло. Нехай ваша сімейна порцелянова ваза завжди буде сповнена достатку та радості, нехай кожен день вам дарує удачу та спільний успіх.

Дорогі наші, вітаємо з гарним ювілеєм вашого весілля! Любіть, почитайте, радуйте одне одного, наприклад всім друзям і родичам! Нехай діти пишаються такою міцною та дружною родиною!

З порцеляновим весіллям, дорогі друзі. Бажаю вам пишатися своїми 20 спільними роками, бажаю в кілька разів більше ще так само красиво, щасливо і дружно прожити. Нехай ваше порцелянове щастя не дає тріщин до найзолотішого весілля, а там уже золото нічим не зіпсуєш. Загалом, здоров’я вам, дорогі друзі, всіх добрих благ, удачі та взаєморозуміння!