Вітаю вас із 27-річчям спільного життя. Це весілля червоного дерева — дерева цінного та унікального, і я бажаю вам довгих міцних, міцних, сильних стосунків, як і символ вашої річниці. Нехай радують часті свята у колі близьких, нехай щодня дарує ніжність почуттів та гармонію сердець.

Червоне дерево дорого коштує, от і ваш спільний шлях завдовжки 27 років був не такий простий, як бачать це оточуючі. Тож нехай ця дата принесе у ваше життя стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Нехай усі негаразди, які колись загрожували вашій родині, залишаться в минулому і забудуться, як страшний сон, а на горизонті життя будуть лише щастя і радість.

Вітаю вас з 27-річчям спільного життя і в весілля червоного дерева від щирого серця бажаю вам не знати втоми, розчарувань і образ, впевнено, красиво і гідно продовжувати спільний шлях, оберігаючи один одного від негоди, даруючи один одному турботу і любов.

Вітаю вас, дорогі, із 27-річчям спільного життя, з весіллям червоного дерева. Хочу від душі побажати чудового здоров’я вашій родині, доброї удачі та великого щастя, впевнених сил, щирого кохання та благополуччя в будинку.

Вітаю від щирого серця з річницею червоного дерева! Ви щасливі у шлюбі 27 років, і я хочу побажати, щоб цифра «2» вашої дати символізувала вічність вашої пари, щоб ви завжди і скрізь були разом, а число «7» нехай означає всі сім чудес світу, які будуть присутні у вашому житті : і прекрасні сади ніжності, і яскравий маяк надії, і піраміда щастя, і храм кохання, і статуя величі сім’ї, і скульптура ваших спільних перемог, і мавзолей заповітних мрій.

Від щирого серця вітаю з 27-ми роковинами сімейного життя і в день весілля червоного дерева хочу побажати, щоб ця дата подарувала вам один квиток на двох у круїз по океану щастя та надії. Нехай цифра 2 символізує вашу лебедину вірність, нехай цифра 7 дозволить вам залишатися один для одного всіма сімома чудесами світу.

Вітаю з цінними роковинами вашого спільного життя, з весіллям червоного дерева. Прекрасних 27 років ви вже разом, нехай і надалі всі біди і тривоги вам будуть байдужими. Бажаю жити у повному благополуччі та задоволенні, як і раніше міцно любити та зміцнювати своє щастя. Нехай ваш дім завжди наповнений буде миром, згодою, розумінням, світлою надією, успіхом і достатком.

Вітаю із 27-річчям сімейного союзу, з весіллям червоного дерева. Вам ще рано думати про повний спокій і тиху пристань біля берегів побуту. Бажаю вам чудових свят та чудових ідей, добрих емоцій та міцних обіймів дорогих людей, світлих спогадів та майбутніх щасливих змін.