БатькамВід друзівДітямДружиніПрикольніСестріЧоловіку

Дружина, ти 25 років мене найщасливішим чоловіком робиш. Я вдячний долі, що вона подарувала мені таку жінку, мою королеву та мій сенс життя. Я люблю тебе і вітаю нас зі срібним весіллям. Зі святом, мій скарб!

Нехай двадцять п’ята річниця вашого весілля стане чудовим приводом зайвий раз сказати одне одному слова кохання! Бажаю вам залишатися таким же щасливим, зразковим подружжям і завжди розділяти разом всі життєві події! Головне – любіть одне одного, незважаючи ні на що!

Ці срібні роковини — вітаю вас! Хочу побажати вам, щоб палали серця ваші, як того самого першого разу, коли ви зрозуміли, що один одному ви потрібні. Нехай між вами не буде розбіжностей, міцно тримайтеся за руки завжди. Щодня прокидайтеся з одним лише на думці: «як же я люблю тебе».

Від щирого серця вітаю Вас зі срібним весіллям! Срібло – це благородний метал, така сама і ваша родина. Захоплююсь, як ви зуміли пронести через роки свої почуття і не розгубити їх, а лише помножити. Бажаю відсвяткувати цю подію у колі близьких та рідних вам людей!

Вітаю з 25-річчям спільного життя — із Срібним весіллям! Нехай наступні чверть століття приведуть вас до ідеальних і ще більш гармонійних відносин, сповнених любові та турботи один про одного. Ваша родина прекрасна, будьте щасливі!

Прийміть вітання із взяттям срібної медалі подружжя! Вам випав квиток щасливого спільного життя завдовжки чверть століття, і це серйозна заявка на подальші перемоги. Нехай ваша любов і далі сяятиме зоряним блиском, насичуватиме вас, як чиста джерельна вода і захищатиме вас від бід. Більше вам достатку та процвітання, близьких людей та вірних друзів! З ювілеєм!

Наших прекрасних друзів, чудову пару — вітаємо з 25-ю річницею з дня весілля! Бажаємо вам — завжди цікавого проведення часу, чудового настрою, радості, достатку та затишку. Нехай ваша срібна дата буде стартом у прекрасне майбутнє, наповнене гармонією та любов’ю! Зі святом!

Дорогі наші молодята! Сьогодні рівно 25 років з того самого дня, коли ви розпочали спільне життя! Не завжди вона була усіяна квітами, не завжди була рівною та гладкою, але ви зуміли, змогли, вистояли. І ті хвилини щастя, які це життя дарувало вам, тим і дороги, що за них заплачено дорогою ціною вашою любов’ю, терпінням, мудрістю і прощенням! Нехай же тричі по 25 років, що залишилися, стануть для вас суцільним, неминущим щастям і величезною радістю!