Наших прекрасних друзів, чудову пару — вітаємо з 25-ю річницею з дня весілля! Бажаємо вам — завжди цікавого проведення часу, чудового настрою, радості, достатку та затишку. Нехай ваша срібна дата буде стартом у прекрасне майбутнє, наповнене гармонією та любов’ю! Зі святом!

Дорогі наші, ми вас сьогодні вітаємо від щирого серця з 25-річчям вашого сімейного життя, зі срібним вашим весіллям. Хочеться вам побажати доброго достатку та удачі, поваги в сім’ї та розуміння, благополучного життя та домашнього затишку, нескінченного щастя та вірного кохання.

Зі срібним весіллям, дорогі друзі. Ми вам бажаємо у свої сумлінні 25 років знову відчути себе закоханою парою, окриленим коханням, романтикою, ніжністю. Нехай у вашій родині всі будуть здорові, нехай у вашому спільному житті, яке буде довгим-довгим, все буде благополучно, мирно і складно.

Дорогі друзі, щиро вітаю вас зі срібним весіллям, з чвертю століття, яке ви прожили весело і дружно. Бажаю, щоб з цією срібною медаллю ваше життя стало ще прекраснішим і щасливішим, бажаю, щоб будь-яка проблема на вашому шляху перетворювалася на дрібницю, бажаю, щоб ваша родина процвітала та вітала.

Дорогі наші друзі-товариші, ми вас щиро вітаємо з 25-річчям спільного життя, зі срібною річницею. Бажаємо вам безперешкодного щастя та вірного кохання, життєвого оптимізму та щирої радості, дружної родини та надійного благополуччя, домашнього затишку та світу.

Зі срібним весіллям, друзі. Ви у шлюбі 25 років, а це — чергова перемога над усіма життєвими проблемами та негараздами. Браво вам, друзі. Бажаємо берегти свій срібний кубок за любов і вірність, бажаємо не здавати своїх позицій і жити далі ще веселіше, багатше, щасливіше та яскравіше!

Дорогі наші друзі, ви — зразок сімейного щастя та блага, вітаємо вас від душі зі срібною заслугою, з 25-річчям спільного життя. Щиро хочемо вам побажати жити щасливо та дружно, незважаючи на погоду за вікном та події у світі. Будьте до кінця улюблені один одним і нескінченно щасливі.