Дружина, ти 25 років мене найщасливішим чоловіком робиш. Я вдячний долі, що вона подарувала мені таку жінку, мою королеву та мій сенс життя. Я люблю тебе і вітаю нас зі срібним весіллям. Зі святом, мій скарб!

Дружина, з нашим 5-річчям! Ти найкраще, що в моєму житті сталося. Я 25 років впевнений, що я найщасливіший чоловік на всій планеті. Дякую, що ти завжди поруч, а твої обійми гріють та підтримують. Я люблю тебе!

Кохана, вітаю тебе з нашою річницею, зі срібним весіллям! Хочу побажати тобі, щоб ти ніколи не переставала посміхатися і сміятися, щоб твоє добро, ласка і ніжність ніколи не згасали, щоб моя любов так само тебе окриляла, а очі світилися від щастя. Ти моє все, я люблю тебе!

Дружина, із 25-річчям нашого сімейного життя. Срібне весілля для мене багато означає, адже моє життя змінилося на краще, коли я почув від тебе «так». Ти найкраще, що зі мною трапилося, і я безмірно цьому радий.

Дороге подружжя, вашій родині виповнюється 25! Це важливий ювілей, який треба відзначити річками шампанського та яскравим феєрверком! Бажаємо вам цінувати спільні роки і будувати далі свій затишний світ, де багато кохання та радості, пристрасті та ніжності! Не залишайте один одного ніколи!

Дивіться також