Чоловіку

У нас сьогодні зелене весілля, коханий. Вітаю тебе, любий, і бажаю, щоб попереду у нас з тобою було багато яскравих, зворушливих, веселих, забавних, чудових і прекрасних днів. Я люблю тебе і любитиму до останнього подиху. Бажаю тобі бути найкращим, люблячим, дбайливим, щасливим чоловіком, який вміє щодня перетворювати на свято.

Вітаю з першою спільною датою у шлюбі, з вашим зеленим весіллям. Від щирого серця бажаю відразу виключити з сімейного життя всі драми та трагедії, взявши курс тільки на веселі, захоплюючі, іноді навіть фантастичні жанри. Нехай у вашому домі завжди буде затишно, нехай у вашій родині завжди панує лад та любов. Бажаю крутих подій у житті, частих подорожей, важливих моментів та щасливих посмішок на ваших обличчях.

Вітаю вас із зеленим весіллям. І нехай вам ще далеко до часу буркотливих старих, так насолоджуйтесь, молодята, прекрасним і щасливим життям. Зелене світло вам до всіх мрій та головних цілей. Бажаю вам берегти один одного і поповнювати історію свого кохання чудовими моментами, яскравими подіями, красивими картинками та ніжними словами!

Вітаю тебе, мій чоловік, з нашою першою маленькою датою у шлюбі. У нас сьогодні зелене весілля. Я бажаю тобі завжди залишатися сильним та сміливим, бажаю бути міцною бронею від будь-яких бід для нашої родини. Нехай ціле століття живе наше кохання, нехай довгим і радісним буде наше спільне життя. Бажаю нам з тобою бути вірним подружжям і просто щасливими людьми.

У день одруження вітаю молодих із зеленим весіллям! Бажаю я вам дорогі не розчаруватися у виборі, бути мудрішими і терпимими один до одного, поступатися і бути почутими, багато розмовляти і цінувати все те, що вас оточує!

Ми з тобою вже чоловік та дружина. А сьогодні у нас зелене весілля. І нехай хтось вважає нас зовсім зеленими у справах сімейних, але я точно знаю, що ми зможемо подолати будь-які труднощі, зможемо досягти великих успіхів разом! Зі святом, дорогий. Я бажаю тобі завжди бути сильним, вірним, уважним, завбачливим, винахідливим та найкращим чоловіком. Нехай наша любов з кожним днем ​​набуває нової сили, нехай наша родина буде найміцнішою і найщасливішою!

Перший день ви сьогодні чоловік та дружина, і ваші пальці ще не встигли звикнути до каблучок. А я хочу побажати вам великого добра, і щоб ви скоріше звикли один до одного. Нехай вас, минають побутові урагани, ревні бурі та шторму непорозуміння. Любіть один одного, і назавжди збережіть у серці, саме це почуття, яке у вас у серцях у ваш перший день спільного життя. Із зеленим весіллям!

Мій палко коханий Чоловік, вітаю тебе з нашою маленькою річницею Зеленого Весілля! Нехай кожен наступний місяць буде ще щасливішим за попередній! Сьогодні наше кохання сильніше, ніж учора, а завтра буде спекотніше, ніж сьогодні! Нехай наше миле, зелене деревце виросте у величезне, міцне, гіллясте дерево! З коханням, вітаю!

Дивіться також