Від щирого серця вітаю з чудовою датою, з прекрасним святом вашої родини, з 70-річчям подружнього життя. У благодатну річницю і побажати хочеться вам усім благ життя та істинного блаженства душі. Бажаю, щоб ваше кохання, як і раніше, сяяло іскорками щастя, щоб міцним було здоров’я і добрим кожен ваш день.

Благодатне весілля – божественний дар. Ви пройшли довгий шлях разом і підтримували один одного у різних життєвих ситуаціях. Пережили злети та падіння, але зберегли ті теплі почуття, які ще 70 років тому пов’язали вашу родину. Так нехай же цього знаменного дня всі ваші рідні будуть поряд з вами, здоров’я буде чудовим, а попереду на вас чекає ще довге і щасливе життя.

Вітаю з найбільшим святом – з благодатним весіллям. Ви прожили 70 років у мирі, злагоді та любові, так нехай і далі ваша любов гріє ваші серця, дарує вам сили та гарний настрій. Нехай у домі завжди панує щастя, розуміння, міцне здоров’я та достаток, нехай ваша родина буде благодатною.

Крізь бурі життя та зливи долі ви змогли пройти та пронести світло свого кохання. Тепер настав час для миру та благодаті у вашому житті. Вітаю з благодатним весіллям, з 70-м порогом на сходах вашого щастя. Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, гармонії душі та теплих посмішок близьких людей.

Сьогодні ми вітаємо вас із рідкісним ювілеєм — Благодатним весіллям. Цілих 70 років триває ваш союз, скріплений любов’ю та вірністю, терпінням та відданістю. Ваш шлюб – це благодать і справжнє диво. Ось уже виросли діти онуки, позаду залишилося багато клопоту. Радійте кожній миті разом і цінуйте свій рідкісний дар.