ДружиніПрикольніЧоловіку

З кришталевим весіллям! 15 років тому ви дали одна одній обіцянку любити другу половинку, берегти, зберігати вірність і бути поряд у моменти радості та смутку. І дружина, немов Попелюшка, мила і чистила, готувала перше, друге та компот. А чоловік був здобувачем та господарем, годувальником та захисником. В ідилії пролетіло 15 років. Настав час підбити підсумки і намітити нові цілі. Бажаємо вам до золотого весілля замінити весь кришталь на золото найвищої проби. Нехай ваші стосунки стають ще ніжнішими, нехай очі горять ще яскравіше, а вдома буде ще затишніше!

Ви вже 15 років носите звання сім’ї. Нехай весілля хоч і називається кришталевим, але воно не буде таким же крихким, а буде лише настільки ж красивим і багатогранним. Я бажаю любові та підтримки, щоб кожен із вас беріг другу половинку та захищав від усіх вітрів.

Дорогі молодята! Не соромлюся говорити вам ці слова, тому що 15 років сімейного життя зробили вас ще щасливішим і молодшим. Ви приклад любові і взаємоповаги, виховання розумних, чуйних, добрих дітей, які цінують своїх батьків. Дякуємо вам за ту любов, щастя та радість, які ви даруєте не тільки один одному, а й оточуючим. Нехай у ваше життя входить якнайбільше насолоди та позитиву!

Вітаю вас, дорогі, із 15-річчям сімейного життя, з кришталевим весіллям! Бажаю вам від щирого серця кришталево чистого кохання та щастя, стабільного добробуту та достатку в домі, щирих почуттів та доброї удачі, міцного здоров’я всій родині та веселих свят.

Від щирого серця вітаю з 15-річною річницею, з кришталевим весіллям! Дорогі, бажаю вам, щоб радість у вашому домі була дзвінкою, як кришталь, щоб ви завжди були коханими один одним і щасливі, щоб родина ваша залишалася міцною та дружною, щоб на вашому шляху завжди була удача і везіння.

Ви прожили 15 років у чудовому шлюбі, ви – великі молодці! Вітаю з кришталевим весіллям! Нехай кришталь вашого життя буде міцним і міцним, чистим і світлим, дзвінким і таким, що не б’ється. Бажаю вам, дорогі, довгих років здоров’я, кохання, розуміння, миру та достатку.

Вітаю з роковинами весілля! Ви разом, пліч-о-пліч, душа до душі, вже 15 років! Бажаю вам, щоб спільне життя наповнювалося всіма фарбами, як переливи блискучого кришталю на сонці. Щоб турбота один про одного приносила радість та теплоту. Нехай сімейне вогнище горить яскраво та спекотно. Кохання вам — вічне!

З кришталевим весіллям, дорогий! За 15 років нашого шлюбу ми стали сміливими та впевненими користувачами подружнього інтернету. Жартую, звісно. Я щаслива, і ти щасливий, сподіваюся. Я бажаю берегти нам все, що нам дорого, і успішно добиватися того, чого ще немає в нашому житті. І нехай наше кохання буде таким же чистим і прозорим, як кришталь!