Від дітейВід друзівКороткіПрикольні

Вітаю з 40-ю річницею весілля! Бажаю, щоб полум’я вашого щастя ніколи не згасало, кохання жило вічно, а дні були без турбот і суєти! Ідіть разом пліч-о-пліч, по своїй дорозі сімейного життя і нехай, кожен новий день дає приводи для радості та сміху!

Який прекрасний союз у вас вийшов, такий ювілей іншим не сниться! Нехай у келихах весело іскриться терпке вино, життя не здавалося кислим і звичайно бажаємо безліч солодких днів і ночей!

Бажаю в день рубінового весілля вашій родині залишатися таким же міцним, люблячим і самовідданим. Ідіть вірною дорогою на щастя і до золотого весілля!

Від щирого серця вітаю вас з рубіновим весіллям! Ви — справжня родина, де панують радість, щастя та розуміння. Бережно несіть свої почуття життєвим шляхом.

З сорокаліттям вашого весілля вас вітаємо, ви прожили щасливе життя і подали всім чудовий приклад, будьте такими завжди і нехай вашому щастю нічого не заважає!

Улюблені мої, ви 40 років прожили разом, будучи прикладом для багатьох сімейних пар. Нехай ваше подальше життя, теж буде сповнене життєрадісних моментів.

З рубіновим весіллям, дорогі друзі, із 40-річчям сімейного життя. Нехай сорока на хвості завжди приносить добрі звістки у ваш будинок, нехай рубіновий талісман вашого кохання оберігає вас від заздрощів і бід. Друзі, ми вам бажаємо здоров’я, порозуміння з близькими людьми, багатства та щастя в сімейній чаші, гармонії та втіхи у ваших добрих серцях.

Усією сім’єю вітаємо вас, наші дорогі, із сорокалітньою річницею весілля, стільки приємних спогадів про вас, будьте й далі нашими натхненниками у сімейних стосунках!