Бажаю в день рубінового весілля вашій родині залишатися таким же міцним, люблячим і самовідданим. Ідіть вірною дорогою на щастя і до золотого весілля!

Від щирого серця вітаю вас з рубіновим весіллям! Ви — справжня родина, де панують радість, щастя та розуміння. Бережно несіть свої почуття життєвим шляхом.

З сорокаліттям вашого весілля вас вітаємо, ви прожили щасливе життя і подали всім чудовий приклад, будьте такими завжди і нехай вашому щастю нічого не заважає!

Улюблені мої, ви 40 років прожили разом, будучи прикладом для багатьох сімейних пар. Нехай ваше подальше життя, теж буде сповнене життєрадісних моментів.

Усією сім’єю вітаємо вас, наші дорогі, із сорокалітньою річницею весілля, стільки приємних спогадів про вас, будьте й далі нашими натхненниками у сімейних стосунках!

Історія вашого кохання – приклад надійних відносин. Ви йдете пліч-о-пліч уже сорок років. Нехай так буде й надалі, нехай ваші почуття не вщухають. Щастя та благополуччя вашій родині.

Я тихо заздрю ​​вашому щастю, вітаю вас із грандіозною, сорокарічною річницею весілля, будьте нескінченно та взаємно добрі та щасливі разом!

З 40-річчям сім’ї! Рубінове весілля нехай нагадає вам про кохання таке міцне, про відданість і щирість. Вітаю!

Дивіться також