З рубіновим весіллям, дорогі друзі, із 40-річчям сімейного життя. Нехай сорока на хвості завжди приносить добрі звістки у ваш будинок, нехай рубіновий талісман вашого кохання оберігає вас від заздрощів і бід. Друзі, ми вам бажаємо здоров’я, порозуміння з близькими людьми, багатства та щастя в сімейній чаші, гармонії та втіхи у ваших добрих серцях.

Дорогі друзі, вітаємо вас із рубіновим весіллям, із 40-річчям сімейного життя. Нехай ваше щастя буде твердим, міцним та цінним для вас обох, як рубін, нехай у вашому домі завжди звучать рідні голоси та музика веселого свята у колі дітей та онуків. Бажаємо вітати, не втомлюватися і продовжувати берегти вогнище кохання своєї прекрасної родини.

Сорок років уже минуло, а її щічки, як і раніше, рудіють рубінами, коли він бере ніжно її за руку. Ви друзі є зразком чистого та нескінченного кохання для всіх оточуючих. Ми вітаємо вас із сорокаріччям сімейного життя, з рубіновим весіллям. Нехай у вашій родині так само панує вічне кохання і взаєморозуміння. Дивіться у вічі один одному все з тією ж ніжністю та трепетом, як у перший день знайомства. Бажаємо вам благополуччя та достатку, а найголовніше – здоров’я. Нехай щастям буде наповнено ваш будинок.

Дорогі друзі, ми вітаємо вас із цією значною і важливою датою у вашому сімейному житті — з рубіновою вашою річницею. Вашому шлюбу вже 40 років, а ви, як і раніше, такі ж закохані, щасливі та життєрадісні. І ми щиро радіємо, коли бачимо блиск веселощів у ваших очах. Нехай так завжди і залишається, нехай ваша сім’я не знає ні бід, ні розчарувань, ні втрат, хай із вами трапляється все добре і добре. Здоров’я вам та достатку вашому будинку!

Дорогі друзі, вітаємо вас із рубіновим весіллям. Ви в шлюбі вже 40 років і рубін вашого кохання гідний найвищої ціни у всьому світі, а також справжньої поваги та пошани. Бажаємо гучних, дзвінких та веселих свят у вашому домі, бажаємо міцних сил, здоров’я та великих надій для вас двох, бажаємо довгих років добра, щастя та миру всій родині, бажаємо чарівної втіхи, гармонії та удачі у спільному дружньому житті.

Рубінами всипана дорога, довжиною в 40 років сумлінного життя і це ваша загальна заслуга, якої немає ціни! Бажаю, щоб величезного, багатовимірного, трепетного кохання та міцних стосунків!

Від щирого серця вітаємо вас, друзі, з рубіновим весіллям. За 40 років спільного життя ви стали міцною подружньою парою, як витримане дороге вино з рубіновим відливом. І у вашу річницю ми хочемо побажати вам як і раніше тримати один одного в тонусі, ніколи не відступати від свого, заряджатися від дітей та онуків позитивною енергією та бадьорістю, дарувати один одному теплу усмішку та щастя.