ДружиніЧоловіку

Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нікелевим весіллям. Ми з тобою вже 12 років як одна сім’я і я бажаю тобі залишатися чудовим чоловіком, найяскравішим прикладом справжнього чоловіка, сім’янина та батька. Нехай кожен з 12 місяців кожного року дарує нам радість, удачу, достаток і благо.

Вітаю вас із нікелевим весіллям, дорогі, з прекрасним 12-річчям вашого сімейного життя. Побажати вам хочу успішних світанків, доброго здоров’я, щирих почуттів, довговічного щастя і перспективного спільного майбутнього.

Люба дружино, я вітаю тебе з нашим нікелевим весіллям! За ці 12 років наш шлюб став міцнішим. За ці 12 років я жодного разу не засумнівався, що зробив правильний вибір. Кохана, бажаю тобі завжди бути такою грайливою, веселою, красивою та неповторною. Нехай у нашому житті буде якнайбільше світло-сріблястих, наче нікель, смуг. Нехай для нашої родини нічого очікувати неможливо. Бажаю нам з тобою 12 годин щастя вдень і 12 годин ніжності щоночі. Ти в мене найкраща!

12 років прожитих разом не такий вже й малий термін: усі можливі проблеми вже дали про себе знати, недоліки характеру проявилися у всій красі, а почуття пройшли перевірку на міцність. Так нехай і надалі ваша сім’я не боїться негараздів, а всі проблеми, що виникають, лише зміцнюють ваш союз на заздрість усім.

Дорога дружино, я вітаю тебе з нашим 12-річчям, з нікелевою річницею. Бажаю тобі, сонечко, блищати, сяяти і радувати всіх нас теплими посмішками, смачними обідами, ароматною здобою, чудовим настроєм, сімейними святами та добрими жартами. Рідна нехай всі 12 місяців нашої кожної річниці приносять нам удачу та благополуччя, радість та успіх.

Дорогий чоловік, вітаю тебе з 12-річчям нашого спільного життя! Нікелеве весілля — відблиск щастя та радості прожитих нами 12-ти років, і нехай у цю річницю збудуться наші мрії, нехай попереду ми матимемо ще багато щасливих, чудових роковин. Бажаю тобі, любий, залишатися сильним і міцним, сміливим і спритним, бадьорим і веселим, дбайливим і життєрадісним. Нехай все нашій родині буде під силу, нехай у нас з тобою вистачає можливостей та засобів для створення гармонії, затишку, блага та свята у нашому домі, у наших серцях.

Вітаю з нікелевим весіллям, із 12-річчям подружжя. Бажаю, щоб ваше спільне життя продовжувало вважати щасливі дні з відблиском радості та удачі, щоб усі ваші 12 зірок у сімейному сузір’ї завжди сяяли яскраво та бездоганно. Здоров’я вам, знову молоді, миру, благополуччя, порозуміння та вже абсолютної впевненості у завтрашньому дні.

Твої очі радують мене так само, як і 12 років тому, бо з кожним роком любов до тебе тільки зростає і примножується! Я поспішаю з роботи, бо знаю, яка прекрасна жінка на мене чекає вдома! Кохана, вітаю з нашими роковинами!