Вітаю з роковинами! Нехай Ваше спільне життя буде безхмарним та щасливим. Цінуйте один одного, даруйте чудові емоції і завжди йдіть до спільної мети!

Вітаю із черговою щасливою датою! Нехай ваша сім’я стає з кожним роком все щасливішим, благополучнішим і міцнішим. Нехай у ній назавжди оселяться достаток, затишок, гармонія, кохання та взаємна повага.

Вітаємо з роковинами! За вашими плечима вже пройдені гори, що складаються із щастя та радості, перешкод та труднощів, спільного сміху та сліз. І все це ви пройшли разом, тримаючись за руки. Попереду ж на вас чекає ще більше спільних подій. Ми бажаємо вам і через довгі роки спільного життя продовжувати дивитися один на одного таким же теплим, сповненим любові поглядом, ніколи не сваритися, знаходити один в одному опору та підтримку. Зі святом!

Вітаю з роковинами весілля! Бажаю завжди отримувати одне від одного тепло, турботу, підтримку. Нехай ваш дім буде сповнений любов’ю. Бережіть свою сім’ю. Всіх благ!

Вітаю вас із вашою річницею весілля! Живіть завжди у мирі та злагоді, поважайте та любіть один одного. Насолоджуйтесь кожним днем, проведеним разом, цінуйте та бережіть ваші стосунки. Щастя вам величезного, радості та благополуччя!

З роковинами весілля вас! Нехай кожен прожитий разом рік лише зміцнює впевненість у своїй половині. Будьте терпимі один до одного, будьте чуйними та розуміючими. Хочу, щоб радість не покидала ваш будинок, а щасливих моментів було якнайбільше! Кохайте один одного, поважайте. Цінуйте спільно проведений час та захоплення один одного. Затишку вашому будинку, комфорту. Великого достатку та благополуччя вам. Бажаю, щоб побутові труднощі та дрібні негаразди ніколи не затьмарювали ваше спільне життя! Нехай ваш міцний шлюб буде прикладом для ваших дітей та всіх нас! Ще раз зі святом!

З роковинами вас! Нехай з кожним роком кохання у вашій родині розростається з новою силою. Підтримуйте один одного, цінуйте, поважайте і ніколи не кривдіть. Теплоти та затишку у ваш будинок!

Вітаю з роковинами весілля! Бажаю відзначати вам цю подію ще багато років, бути коханими і єдиними один для одного. Достатку вашої родини, поваги, а десь терпіння. Нехай у вашій оселі буде багато щастя!