За 34 роки спільного життя ви дізналися один одного практично повністю, змирилися з недоліками і, як і раніше, захоплюєтеся достоїнствами. Тож побажаємо ж вам ніколи не сумніватися у правильності свого вибору, вірити у свої почуття та прожити разом ще як мінімум до ста років.

Вітаю з янтарним весіллям і тепер, коли ваш шлюб став міцним, твердим і воістину цінним, я вам бажаю берегти душевне тепло один одного, щасливо жити в бурштинових днях великого кохання, порозуміння, достатку та удачі.

Вітаю з янтарним весіллям, з 34-ою вашою річницею! Нехай бурштинова дата відновить ваші сили і освіжить ваші почуття, нехай яскравим бурштиновим кольором блищить ваше кохання. Бажаю, щоб щастя додалося, щоб життя тішило чудовими святами, а також зустрічами з улюбленими дітьми та онуками. І, як і раніше, живіть у мирі та злагоді.

Тридцять чотири роки разом це ознака того, що ви створені один для одного. Ваші почуття буквально відлиті у бурштині! Не дарма ж саме цю річницю називають «бурштиновим весіллям». Нехай любов зміцнюється з кожним днем ​​і завжди сяє новими розкішними відтінками.

Вітаю від щирого серця з 34-річчям сімейного життя, з бурштиновим весіллям. Щиро бажаю золотистого з відливом щастя та блискучих спільних успіхів, міцної родини та доброго добробуту, незгасного кохання та здоров’я всієї родини, затишного будинку та світу за вікном.

Ви разом 34 роки. Вітаю з янтарною річницею, з чудово прожитими разом роками! Нехай не тьмяніє бурштин сімейного щастя, нехай яскраво горить вогонь вашого кохання. Нехай чаша вашого добра ніколи не спорожніє, нехай завжди буде свято на вашому подвір’ї. Бажаю вам мирного та доброго життя.

Вітаю вас з янтарним весіллям, з 34-ми роковинами народження вашої родини! Бажаю вам бурштинового щастя та благополуччя, колишньої міцної любові та поваги, радості в домі та розуміння, святкового настрою та дружної родини.