Батькам

Вітаю з кам’яним весіллям, із полуничною річницею, із 33-річчям щасливого шлюбу. Нехай ваше життя буде яскравим і дивовижним, ніби камені-самоцвіти, нехай ваше кохання буде солодким і соковитим, як стигла полуниця. Бажаю вам гармонії, достатку, взаєморозуміння, успіхів та частих радісних зустрічей із дорогими людьми.

33 роки тому Ви одружилися, щоб разом, рука об руку, йти по життю. Вам чудово вдалося відповідати уявленням про ідеальну сім’ю, бажаємо Вам кохання, достатку, затишку в будинку, уваги та турботи з боку Ваших дітей.

Вітаю з незвичайною річницею – хто кличе її кам’яною, а хто – полуничною. За 33 спільно прожиті роки ви зуміли побудувати міцну родину, наповнивши її щастям, розумінням та благополуччям. Так нехай і далі вам вдається дбайливо зберігати те, що маєте і доповнювати це тільки хорошим. Нехай буде непробивним і кам’яним здоров’я, нехай буде настрій полуничним, а самопочуття відмінним!

Вітаю з 33 днем ​​народження вашої родини, з полуничним вашим щастям, з кам’яним весіллям. Бажаю повного та вічного розквіту любові та блага, міцного здоров’я та світлої радості, приємних домашніх турбот та вірної турботи про близьких людей, успішних справ та спільних перемог.

Вітаю з полуничними роковинами, з кам’яним весіллям, з 33-ма роками сімейного щастя та подружнього кохання. Нехай непробивною буде кам’яна стіна вашої фортеці, нехай ваш настрій завжди буде полунично-романтичним, нехай ваша цифра «33» стане символом досконалості та гармонії чудової родини.

Вітаю з роковинами весілля! 33 роки разом, пліч-о-пліч! Бажаю, щоб ваші полуничні стосунки набиралися нового смаку, кам’яні стрижні взаємної довіри лише міцніли! Нехай у вашому спільному житті буде багато добра, взаємності, ніжності, достатку, підтримки та затишку! Щастя вам!

З днем ​​весілля, любі батьки. Ви разом як подружжя вже 33 роки і нехай ці дві трійки принесуть вам багато щастя, блага та втіхи. Кам’яне це весілля зветься, тому що сім’я в такому віці міцна і міцна, як камінь, а полуничної її називають, щоб побажати соковитого та смачного життя молодим. Здоров’я вам, любі батьки, і невгасаного кохання.

Дорогі батьки, щиро вітаю вас з кам’яним весіллям, з 33-річчям подружнього життя. Нехай непорушний і нерухомий буде міцний камінь вашого спільного щастя. Ваша дата зветься ще й полуничною, тому побажаю вам соковитого, яскравого, солодкого та смачного подальшого життя, наче стигла полуниця. Рідні мої, будьте здорові та міцні, живіть добре та благополучно.