ДружиніДрузямПрикольніЧоловіку

Дорогі мої друзі, я вітаю вас із мідним весіллям. Адже число 7 вважається щасливим. Тому бажаю, щоб попереду на вас чекало велике щастя. Бажаю жити з комфортом та постійним прагненням до успіху. Бажаю бути один для одного не лише підтримкою, а й натхненням. Бажаю з кожним днем ​​творити 7 чудес світу для своєї родини!

Вітаю мій коханий, мій славний і добрий чоловік із 7-річчям нашої родини, з мідним весіллям. Бажаю тобі блищати і сяяти в житті, як мідь на сонці, бажаю міцного здоров’я, матеріального достатку та удачі. Нехай все в нас, як і раніше, залишається добре, нехай наша любов зігріває нас завжди, нехай щастя наше не згасне ніколи.

Вітаю вас із мідним весіллям, зі щасливим 7-річчям вашого сімейного життя. Бажаю вам, любі, незгасного світла добра і блага у вашому домі, міцного здоров’я та щирої радості вашій родині, безперечної удачі на подальшому спільному шляху, вічній любові та миру.

Дорогі хлопці, сьогодні щаслива дата вашого щасливого сімейного життя, сьогодні ваше мідне весілля. Разом цілих 7 років, це означає, що ви пройшли всі випробування та подолали всілякі перепони життя. Будьте завжди щасливі і один одним кохані, живіть у повному достатку, взаєморозумінні, повазі, добробуті, мирі та гармонії.

Вітаю з чудовими мідними роковинами, з 7-річчям вашого сімейного життя. Хочу побажати, щоб число 7 стало щасливим у вашому житті та наповнило цей рік сімейним теплом, радісними подіями, щасливими моментами, райдужним настроєм та світлим добром. Живіть у світі та любові.

Мідне весілля – дуже важлива та значуща подія для кожної сімейної пари. Вітаю вас із цією прекрасною датою! Кохання та взаєморозуміння вашому союзу, терпіння та позитиву. Нехай всі труднощі будуть легко переборні, нехай ваше щастя буде безхмарним. Насолоджуйтесь один одним і кожним прожитим разом вдень!

Сьогодні я щиро вітаю дуже гарну пару з їхнім ювілеєм — мідним весіллям. Бажаю вам залишатися таким же люблячим і відданим подружжям, щоб любов і розуміння панували у ваших стосунках ще сотню років, щоб ваші почуття надихали вас на найсміливіші та найромантичніші вчинки.

У день мідного вашого весілля від щирого серця бажаю жити без печалів і бід. Разом ви вже 7 років, то нехай і чоловік, і дружина будуть на сьомому небі від щастя, нехай ваші почуття сповнені будуть трепету та ніжності, нехай ваші серця співають мелодію однієї тональності та ритму вічного кохання.