З мідним весіллям, люба. Нашому шлюбу сьогодні 7 років, а я, як і раніше, закоханий у тебе, як підліток. Мила моя, я бажаю нам з тобою завжди бути на 7-му небі від щастя і на всі 7 бід життя завжди знаходити правильну відповідь. Обіцяю любити тебе вічність і на цю вічність я бажаю нам благополуччя.

Моя дружина, моя доля та життя, з мідним весіллям! Ти 7 років щасливим робиш мене, ведеш за руку і підтримуєш, даруєш ласку та тепло, турботу та ніжність. Я зроблю все, щоб у відповідь ти отримувала такі самі теплі емоції.

З мідним весіллям нас, люба жінко. Ми пройшли з тобою і вогонь, і воду, і тепер мідні труби. І нехай далі на нас чекають лише радісні дні. Я бажаю тобі, люба моя, бути щасливою та успішною у всіх своїх починаннях, а я завжди буду твоєю надійною опорою. Миру, багатства, любові та удачі нашій родині!

Кохана, минуло 7 років відколи ми створили родину та це були найкращі роки у моєму житті. Вітаю тебе з роковинами нашого весілля, у народі її називають — мідним. Бажаю тобі великого щастя, щирого кохання та теплих взаємин. Ти найкраща дружина на світі!

Люба жінко, вітаю тебе з нашою мідною річницею. Ми в законному шлюбі вже 7 щасливих років і я дуже вдячний тобі за кожен день, за кожну посмішку. Мила моя, бажаю тобі завжди залишатися натхненням мого серця, яскравою веселкою нашої родини. Нехай наше спільне життя тече вільною річкою, нехай наше кохання сяє яскраво, наче мідь на сонці!

З мідним весіллям! Дружина, бажаю нам, щоб ці 7 років були лише самим початком нашого довгого та щасливого життя. Я завжди тебе любитиму, щоб не відбувалося з нами. Я впевнений у тому, що будь-які труднощі ми легко розірвемо, наче аркуш паперу.

З мідним весіллям нас, дорога дружина. Сім щасливих років ми прожили в шлюбі і нехай нам належить ще 7 разів по стільки ж, і це як мінімум! Кохана, я бажаю, щоб ти завжди зі мною відчувала себе на 7-му небі і не тільки від щастя, від радості, ніжності, любові, краси, уваги, чарівності, трепету душі, чуйності серця. Сил та процвітання нам, нашому шлюбу та нашій родині!

Дивіться також