Дорогі мої друзі, я вітаю вас із мідним весіллям. Адже число 7 вважається щасливим. Тому бажаю, щоб попереду на вас чекало велике щастя. Бажаю жити з комфортом та постійним прагненням до успіху. Бажаю бути один для одного не лише підтримкою, а й натхненням. Бажаю з кожним днем ​​творити 7 чудес світу для своєї родини!

Я хочу сказати, друзі, що ви приклад любові найчистішої і неймовірно щирої, почуттів, які зустрічаються рідко і дивують міцністю своєю. Нехай цей день у пам’яті залишить слід, який даруватиме тепло та завойовуватиме світ. З мідним весіллям!

Друзі, нехай ці 7 років вашого мідного весілля будуть ти стартом нового життя, в якому місце буде лише для вічної радості, усмішок щирих, обіймів без приводу, щастя без причини. Бережіть один одного. Вітаю!

Прийміть вітання з річницею весілля! У вас сьогодні мідне весілля – сім років за плечима. Гарна дата! Нехай же щастя не покидає вашу родину, а любов нехай міцнішає і завжди висвітлює вашу життєву дорогу!

Друзі, з 7-річною річницею! Нехай це мідне весілля розфарбує ваше життя яскравими фарбами, підкине у ваше сімейне вогнище трохи пристрасті та вогню, подарує натхнення для нових успіхів!

Друзі, вітаю вас із річницею мідного весілля! Хочу побажати, щоб усі негаразди на вашому шляху ви з легкістю долали разом, кохання з кожним роком ставало все міцнішим, а сімейне життя було щасливим, радісним і назавжди. Будьте завжди щасливі!

Дивіться також