Подруженька, добраніч і різнокольорових, чарівних снів. Відпочинь, наберися сил і енергії, щоб увірватися в новий день оновленої та позитивної, наповненої передчуттям радісних подій та щасливих зустрічей!

Подружко, добраніч! Нехай тобі присняться найказковіші та найчарівніші сни, а ліжечко буде комфортним та м’яким. Бадьорості та енергійності тобі завтра.

Дорога подружко, добраніч тобі бажаю! Думаю, день був приємним і уві сні тобі прийдуть цікаві та приємні образи! Адже все залишається у нашій підсвідомості. Бажаю лише позитиву: вдень та вночі!

Подружко, рідна моя! Ти мені більше, ніж подруга, ти мені як сестра про яку я мріяла. Я бажаю тобі чарівних сновидінь та барвистих казок на ніч. Нехай твої думки перед сном будуть тільки добрими та добрими.

Подружечко, приємної ночі! Райдужних снів, в яких ти стрибатимеш верхи на єдинорозі, тримаючи в одній руці солодку вату, а в другій — величезну зв’язку куль. Обіймаю тебе.

На добраніч, моя дорога подруго! Нехай сни будуть солодкими і забирають тебе у світ чарівництва та радості. Завтра знову буде день повний можливостей та посмішок. Відпочинь добре, і до нових пригод!

На добраніч, подруго! Намасти обличчя кремом, випий теплого молока і лягай швидше. На тебе чекають цікаві та добрі сни. Ти заслужила гідний та тривалий відпочинок.

Ну що моя дорога подружка, спокійні ноки. Солодких снів тобі, моя люба, нехай насниться тобі принц на білому коні.