Доброї ночі, мамочка. Бажаю міцного сну та найприємніших сновидінь, щоб уранці бути чудово відпочилою та усміхненою. Адже тобі так іде посмішка!

На добраніч, матусю, рідна! Нехай ніч позбавить усіх клопотів і суєти, розслабить, заспокоїть! Все що турбує, залишиться в минулому, погані думки покинуть твої думки і розвіються як попіл! Спи дуже мила моя!

На добраніч, мамулечко! День видався непростим, тому скоріше укладайся спати, щоби твій організм почав відновлюватися. Бажаю тобі найприємніших снів.

Мамо, бажаю тобі добраніч! Бажаю цієї ночі бачити найдивовижніші, втішні сни, щоб негатив, що накопичився протягом дня пішов назавжди в імлу. Нехай організм скуштує заспокоєння за час сну, набереться сил та енергії! Наступний день буде плідним.

Дорога мамо, добра тобі ночі! Нехай сон стане тобі ліками від усіх хвороб, печалів та негараздів, заспокоїть твою душу, захистить серце і своїми чудовими картинами налаштує на добрий лад!

Мила мамо, солодких тобі снів! Відпусти, нарешті, всі свої турботи, відпочинь, наберися сил і здоров’я і гарненько випис! Люблю тебе, рідна!

На добраніч, моя найрідніша людина на землі. Нехай ангели охороняють та бережуть твій сон. Відпочивай, перезавантажись, тобі так потрібні сили.

Надобраніч Мамо! Бажаю тобі добре виспатися. Побачити барвисті барвисті казкові сни. Усю ніч мріяти та наповнюватись гарними враженнями. А вранці прокинутися бадьорою та з гарним настроєм. І нехай уже з ранку прийде до тебе везіння. І все про що ти мріяла уві сні, збудеться.